Esperal Ursus Warszawa – wszywka antyalkoholowa

Skontaktuj się z nami o każdej porze (całodobowo) ws. wszywania Esperalu na Ursusie w Warszawie:

  Esperal Mokotów

  Nasi lekarze przeprowadzający zabieg zaszycia Esperalu na Ursusie w Warszawie

  Teresa Bogdanow

  Teresa Bogdanow

  Skończyła liceum medyczne pięcioletnie na ul. Ciołka nr 1. Pracę rozpoczęła w 1981 roku w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul Sobieskiego 1/9 w Warszawie. Od 88 roku do 94 czerwca była oddziałową na oddziale leczenia uzależnień. Od 90 roku zajmuje się detoksami w domu pacjenta. W 2006 roku założyła firmę Alkater, której jest właścicielem i która działa do dziś.

  mgr Weronika Hankowska

  mgr Weronika Hankowska

  Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.  Odbyła wolontariat na oddziale położniczym i w poradni laktacyjnej Szpitala św. Zofii w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków kobiet.

  Autor

  dr Daniel Myśliński

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik programu "Erasmus", który spędził czas na studiach na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania) oraz odbył trzymiesięczny staż na oddziale chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii w szpitalu uniwersyteckim imienia Carlosa Haya w Maladze (Hiszpania). Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii naczyniowej i posiada szkolenia z zakresu diagnostyki naczyń krwionośnych za pomocą ultrasonografii z zastosowaniem dopplera. W Alkater przeprowadza detoks oraz zajmuje się wszywaniem Esperalu.W wolnym czasie dr Myśliński chętnie wyjeżdża w góry, aby uprawiać ulubiony sport - narciarstwo

  Ratownik medyczny Marcin Błaszczyk

  Marcin Błaszczyk

  Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Obecnie pracuje jako ratownik pogotowia ratunkowego. W zespole Alkater pełni rolę ratownika medycznego.

  Serdecznie polecam! Bardzo kompetentny zespół. Fachowe i profesjonalne podejście do pacjentka.
  Marta Makos
  Marta Makos
  2022-02-18
  Bardzo dobry kontakt i szybka pomóc nie za miliony.
  Ula Krasnoludek
  Ula Krasnoludek
  2022-01-30
  Bardzo dobry kontakt i sprawne leczenie. Polecam!
  Weronika Hankowska
  Weronika Hankowska
  2021-09-08
  Polecam z całego serca! Cały zespół jest niezwykle kompetentny i pomocny. Działają na korzyść pacjenta nawet w kwestii terminów.
  Paulina Błaszczak
  Paulina Błaszczak
  2021-08-24
  fachowo i profesjonalnie
  Maria Żukowska
  Maria Żukowska
  2020-09-28
  Bardzo profesjonalna pomoc. Mój brat walczył z uzależnieniem od lat. Już trafiliśmy nadzieję aż trafiliśmy na tą firmę. Podchodzą do pacjenta indywidualnie. Nie wrzucają wszystkich do jednego worka. Polecam.
  hubert Hanuwka
  hubert Hanuwka
  2020-02-02
  Pełen profesjonalizm.
  Patryk Hankowski
  Patryk Hankowski
  2019-05-12
  Specjaliści w dziedzinie uzależnień

  Wszycie Esperalu Warszawa Ursus - przeciwwskazania do zabiegu

  • nadwrażliwość na disulfiram
  • stan nietrzeźwości lub wcześniejsze (24 – 48h) spożycie alkoholu
  • niewydolność obwodowa krążenia
  • niewydolność serca, zawał serca
  • niedokrwienna choroba
  • zapalenie nerwu wzrokowego
  • próby samobójcze i zaburzenia psychiczne
  Esperal wszywka alkoholowa

  Esperal to marka handlowa disulfiramu – leku wykorzystywanego w leczeniu alkoholizmu. Esperal działa jako inhibitor enzymu dehydrogenazy aldehydowej, co pomaga utrzymać abstynencję alkoholową poprzez wywoływanie negatywnych skutków po spożyciu alkoholu.

  Gdy pacjent przyjmuje Esperal i pije alkohol, powstający w organizmie acetaldehyd powoduje szereg nieprzyjemnych objawów, takich jak nudności, wymioty, ból głowy, zawroty głowy, zaczerwienienie skóry, wzrost ciśnienia krwi itp. Te objawy mają na celu zniechęcenie do picia alkoholu poprzez wywołanie silnego warunkowego odruchu awersyjnego. Esperal jest stosowany jako uzupełnienie terapii behawioralnej i psychologicznej dla osób z chorobą alkoholową. Wymaga regularnego stosowania przez pacjenta oraz ścisłego monitorowania przez lekarza.

  Esperal Ursus Warszawa

  Jednym z leków wykorzystywanych w leczeniu alkoholizmu jest Esperal, który działa jako inhibitor enzymu dehydrogenazy aldehydowej. Mechanizm działania tego leku polega na wywołaniu negatywnych objawów, takich jak nudności, wymioty czy bóle głowy po spożyciu alkoholu, co prowadzi do wytworzenia u pacjenta silnego warunkowego odruchu aversyjnego wobec picia.

  Firma Alkater oferuje pacjentom z dzielnicy Ursus w Warszawie możliwość wszczepienia Esperalu. Procedura polega na implantacji małych tabletek pod skórę, które gwarantują stałe uwalnianie leku przez okres od 6 do 12 miesięcy. Taki sposób leczenia jest szczególnie skuteczny dla pacjentów, którzy nie są w stanie lub nie chcą regularnie przyjmować leku w formie tabletek.

  Wszczepienie Esperalu powinno być przeprowadzane wyłącznie przez wykwalifikowanych specjalistów. Firma Alkater oferuje profesjonalne podejście oraz doświadczony personel, który zapewnia bezpieczną i skuteczną procedurę. Jeśli jesteś z dzielnicy Ursus w Warszawie i szukasz skutecznego sposobu na leczenie alkoholizmu, firma Alkater może Ci pomóc. Znajdziesz u nas wykwalifikowanych specjalistów, którzy przeprowadzą wszczepienie Esperalu w bezpieczny i profesjonalny sposób, zapewniając skuteczne leczenie.

  Wszywka antyalkoholowa Ursus Warszawa

  Wszywka antyalkoholowa, zwana także wszczepieniem disulfiramu, jest jednym z leków stosowanych w terapii uzależnienia od alkoholu. Disulfiram, będący inhibitorem enzymu dehydrogenazy aldehydowej, powoduje, że organizm produkuje duże ilości toksycznego acetaldehydu po spożyciu alkoholu. Objawia się to nieprzyjemnymi i czasami bardzo niebezpiecznymi skutkami, takimi jak gorączka, nudności, wymioty, wysypka, duszności czy skurcze mięśni. Pacjenci, którzy przyjmują disulfiram i spożyją alkohol, odczuwają te objawy, co ma na celu zniechęcenie ich do dalszego picia.

  Wszywka antyalkoholowa to forma terapii uzależnienia od alkoholu, która polega na wszczepieniu małych tabletek z disulfiramem pod skórę. Lek jest stopniowo uwalniany przez kilka do kilkunastu miesięcy, zapewniając długotrwałe działanie. Taka forma leczenia ma wiele zalet, ponieważ pacjenci nie muszą regularnie przyjmować leku, a jednocześnie są chronieni przed negatywnymi skutkami spożycia alkoholu.

  Wszywka antyalkoholowa stosowana jest tylko u pacjentów, którzy świadomie decydują się na taką formę terapii i są pod stałą kontrolą specjalisty. W przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów, pacjent powinien natychmiast skontaktować się z lekarzem lub specjalistą, który przeprowadził zabieg wszczepienia disulfiramu.

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące zaszycia alkoholowego i Esperalu na Ursusie w Warszawie

  Tych, którzy zdecydują się na wszywkę alkoholową, zapewne interesuje, jak długo trwa zabieg wszycia esperalu. Cała procedura trwa około 30 minut i przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym.
  Jeśli chodzi o esperal, działanie tego leku polega na zniechęceniu osoby uzależnionej do spożycia alkoholu. Dzieje się tak na skutek nieprzyjemnej reakcji organizmu, która występuje już po ok. 10 minutach po złamaniu postanowienia dotyczącego abstynencji. To, jak działa esperal, powoduje, że tego typu terapię nazywa się awersyjną, czyli odstraszającą.