Esperal Mazowieckie

Skontaktuj się z nami o każdej porze ws. wszywania Esperalu w Legionowie:

  Esperal Mokotów

  Nasi lekarze przeprowadzający zabieg zaszycia Esperalu w województwie Mazowieckim.

  Teresa Bogdanow

  Teresa Bogdanow

  Skończyła liceum medyczne pięcioletnie na ul. Ciołka nr 1. Pracę rozpoczęła w 1981 roku w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul Sobieskiego 1/9 w Warszawie. Od 88 roku do 94 czerwca była oddziałową na oddziale leczenia uzależnień. Od 90 roku zajmuje się detoksami w domu pacjenta. W 2006 roku założyła firmę Alkater, której jest właścicielem i która działa do dziś.

  mgr Weronika Hankowska

  mgr Weronika Hankowska

  Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.  Odbyła wolontariat na oddziale położniczym i w poradni laktacyjnej Szpitala św. Zofii w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków kobiet.

  Autor

  dr Daniel Myśliński

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik programu "Erasmus", który spędził czas na studiach na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania) oraz odbył trzymiesięczny staż na oddziale chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii w szpitalu uniwersyteckim imienia Carlosa Haya w Maladze (Hiszpania). Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii naczyniowej i posiada szkolenia z zakresu diagnostyki naczyń krwionośnych za pomocą ultrasonografii z zastosowaniem dopplera. W Alkater przeprowadza detoks oraz zajmuje się wszywaniem Esperalu.W wolnym czasie dr Myśliński chętnie wyjeżdża w góry, aby uprawiać ulubiony sport - narciarstwo

  Ratownik medyczny Marcin Błaszczyk

  Marcin Błaszczyk

  Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Obecnie pracuje jako ratownik pogotowia ratunkowego. W zespole Alkater pełni rolę ratownika medycznego.

  Serdecznie polecam! Bardzo kompetentny zespół. Fachowe i profesjonalne podejście do pacjentka.
  Marta Makos
  Marta Makos
  2022-02-18
  Bardzo dobry kontakt i szybka pomóc nie za miliony.
  Ula Krasnoludek
  Ula Krasnoludek
  2022-01-30
  Bardzo dobry kontakt i sprawne leczenie. Polecam!
  Weronika Hankowska
  Weronika Hankowska
  2021-09-08
  Polecam z całego serca! Cały zespół jest niezwykle kompetentny i pomocny. Działają na korzyść pacjenta nawet w kwestii terminów.
  Paulina Błaszczak
  Paulina Błaszczak
  2021-08-24
  fachowo i profesjonalnie
  Maria Żukowska
  Maria Żukowska
  2020-09-28
  Bardzo profesjonalna pomoc. Mój brat walczył z uzależnieniem od lat. Już trafiliśmy nadzieję aż trafiliśmy na tą firmę. Podchodzą do pacjenta indywidualnie. Nie wrzucają wszystkich do jednego worka. Polecam.
  hubert Hanuwka
  hubert Hanuwka
  2020-02-02
  Pełen profesjonalizm.
  Patryk Hankowski
  Patryk Hankowski
  2019-05-12
  Specjaliści w dziedzinie uzależnień

  Wszycie Esperalu Mazowieckie - przeciwwskazania do zabiegu

  • nadwrażliwość na disulfiram
  • stan nietrzeźwości lub wcześniejsze (24 – 48h) spożycie alkoholu
  • niewydolność obwodowa krążenia
  • niewydolność serca, zawał serca
  • niedokrwienna choroba
  • zapalenie nerwu wzrokowego
  • próby samobójcze i zaburzenia psychiczne
  Esperal wszywka alkoholowa

  Szanowni Państwo,

  Specjalizujemy się w terapii uzależnień, a w szczególności w leczeniu alkoholizmu. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą ofertę dotyczącą wszywki alkoholowej Esperal.

  Esperal to skuteczna i innowacyjna metoda leczenia alkoholizmu, która może pomóc w walce z uzależnieniem od alkoholu. Działanie Esperalu opiera się na blokowaniu efektu działania alkoholu, co powoduje, że spożycie alkoholu staje się nieprzyjemne i niepożądane.

  W regionie Mazowieckim oferujemy profesjonalne wszywanie Esperalu pod opieką doświadczonych lekarzy. Przeprowadzamy zabieg z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i komfortu pacjenta w domu pacjenta.

  Wszywka alkoholowa Mazowieckie – oferta:

  Konsultację lekarska  – przeprowadzamy szczegółowe badanie i wywiad medyczny, aby ocenić odpowiednio potrzeby pacjenta i dostosować terapię.

  Zabieg wszywki Esperalu –  wykwalifikowany chirurg przeprowadzi wszywanie wszywki alkoholowej zgodnie z najnowszymi protokołami medycznymi.

  Wierzymy w skuteczność terapii Esperalem i pragniemy pomóc każdej osobie, która zmaga się z problemem alkoholizmu. Nasz zespół doświadczonych specjalistów jest gotowy, by wesprzeć Państwa na tej drodze do zdrowia i trzeźwości.

  Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia się na konsultację. Jesteśmy tutaj, aby pomóc.