Esperal Pruszków

Skontaktuj się z nami o każdej porze ws. wszywania Esperalu w Pruszkowie:

  Esperal Mokotów

  Nasi lekarze przeprowadzający zabieg zaszycia Esperalu w Pruszkowie

  Teresa Bogdanow

  Teresa Bogdanow

  Skończyła liceum medyczne pięcioletnie na ul. Ciołka nr 1. Pracę rozpoczęła w 1981 roku w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul Sobieskiego 1/9 w Warszawie. Od 88 roku do 94 czerwca była oddziałową na oddziale leczenia uzależnień. Od 90 roku zajmuje się detoksami w domu pacjenta. W 2006 roku założyła firmę Alkater, której jest właścicielem i która działa do dziś.

  mgr Weronika Hankowska

  mgr Weronika Hankowska

  Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.  Odbyła wolontariat na oddziale położniczym i w poradni laktacyjnej Szpitala św. Zofii w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków kobiet.

  Autor

  dr Daniel Myśliński

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik programu "Erasmus", który spędził czas na studiach na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania) oraz odbył trzymiesięczny staż na oddziale chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii w szpitalu uniwersyteckim imienia Carlosa Haya w Maladze (Hiszpania). Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii naczyniowej i posiada szkolenia z zakresu diagnostyki naczyń krwionośnych za pomocą ultrasonografii z zastosowaniem dopplera. W Alkater przeprowadza detoks oraz zajmuje się wszywaniem Esperalu.W wolnym czasie dr Myśliński chętnie wyjeżdża w góry, aby uprawiać ulubiony sport - narciarstwo

  Ratownik medyczny Marcin Błaszczyk

  Marcin Błaszczyk

  Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Obecnie pracuje jako ratownik pogotowia ratunkowego. W zespole Alkater pełni rolę ratownika medycznego.

  Serdecznie polecam! Bardzo kompetentny zespół. Fachowe i profesjonalne podejście do pacjentka.
  Marta Makos
  Marta Makos
  2022-02-18
  Bardzo dobry kontakt i szybka pomóc nie za miliony.
  Ula Krasnoludek
  Ula Krasnoludek
  2022-01-30
  Bardzo dobry kontakt i sprawne leczenie. Polecam!
  Weronika Hankowska
  Weronika Hankowska
  2021-09-08
  Polecam z całego serca! Cały zespół jest niezwykle kompetentny i pomocny. Działają na korzyść pacjenta nawet w kwestii terminów.
  Paulina Błaszczak
  Paulina Błaszczak
  2021-08-24
  fachowo i profesjonalnie
  Maria Żukowska
  Maria Żukowska
  2020-09-28
  Bardzo profesjonalna pomoc. Mój brat walczył z uzależnieniem od lat. Już trafiliśmy nadzieję aż trafiliśmy na tą firmę. Podchodzą do pacjenta indywidualnie. Nie wrzucają wszystkich do jednego worka. Polecam.
  hubert Hanuwka
  hubert Hanuwka
  2020-02-02
  Pełen profesjonalizm.
  Patryk Hankowski
  Patryk Hankowski
  2019-05-12
  Specjaliści w dziedzinie uzależnień

  Wszycie Esperalu Pruszków- przeciwwskazania do zabiegu

  • nadwrażliwość na disulfiram
  • stan nietrzeźwości lub wcześniejsze (24 – 48h) spożycie alkoholu
  • niewydolność obwodowa krążenia
  • niewydolność serca, zawał serca
  • niedokrwienna choroba
  • zapalenie nerwu wzrokowego
  • próby samobójcze i zaburzenia psychiczne
  Esperal wszywka alkoholowa

  Alkater – Twoja droga do wolności  

  Każdy, kto boryka się z problemem uzależnienia, wie, jak trudne może być znalezienie odpowiedniej pomocy. Alkater, z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży, oferuje najwyższej jakości wsparcie dla osób borykających się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Nasz wykwalifikowany zespół lekarzy i pielęgniarek gwarantuje profesjonalne podejście oraz skuteczność terapii.

  Każda osoba zmagająca się z uzależnieniem to indywidualny przypadek, wymagający specyficznego podejścia. W Alkater kładziemy nacisk na holistyczne podejście do pacjenta. Poza leczeniem farmakologicznym, angażujemy się w terapię psychologiczną, pomagając pacjentom zrozumieć głębsze przyczyny uzależnienia.

  Esperal Pruszków – Skuteczna terapia alkoholowa

  Uzależnienie to skomplikowana choroba, która wymaga indywidualnego podejścia. W Alkater nie tylko leczymy, ale i edukujemy pacjentów, pomagając im zrozumieć źródła swojego problemu oraz wskazując drogę do pełnego wyzdrowienia.

  Dla wielu naszych pacjentów z Pruszków, Esperal stał się kluczem do wolności od alkoholizmu. Dzięki unikalnym właściwościom disulfiramu, leczenie z użyciem Esperalu skutecznie hamuje chęć sięgnięcia po alkohol, oferując realną szansę na trwałą abstynencję.

  Leczenie uzależnienia to jedno, ale utrzymanie abstynencji po terapii to prawdziwe wyzwanie. Dlatego Alkater oferuje również programy wsparcia po terapii, które pomagają naszym pacjentom utrzymać pozytywne nawyki zdrowotne i unikać nawrotów.

  Szkolenia i warsztaty

  Wszywka Antyalkoholowa Pruszków – Długotrwała ochrona przed alkoholizmem

  Wszywka antyalkoholowa to nowoczesna i skuteczna metoda walki z uzależnieniem. Pacjenci z Pruszków mogą korzystać z tej innowacyjnej terapii w naszej klinice. Wszywka, uwalniając stopniowo disulfiram, gwarantuje stałą ochronę przed nawrotami, eliminując potrzebę codziennego przyjmowania leku.

  Rozumiemy, jak ważna jest prywatność i dyskrecja w procesie leczenia uzależnienia. Alkater gwarantuje pełne zaufanie i poszanowanie prywatności każdego pacjenta. Współpracujemy z pacjentami w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania, co jest kluczem do skutecznego leczenia.

  Nie tylko nasze doświadczenie, ale także lokalizacja czyni nas najlepszym wyborem dla mieszkańców Pruszkowa. Nasz zespół specjalistów, składający się z lekarzy psychiatrów, psychologów i terapeutów uzależnień, jest zawsze gotów, by pomóc osobom borykającym się z problemem uzależnienia.

  Wybierając Alkater, inwestujesz w swoją przyszłość. Nasza misja to nie tylko leczenie uzależnienia, ale pomoc w budowaniu pełnowartościowego życia wolnego od nałogów. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą poczuć prawdziwą wolność i radość życia.