Esperal Marki

Wszywka esperal z dojazdem do domu pacjenta w Markach

Alkater oferuje profesjonalne usługi z zakresu leczenia uzależnień alkoholowych. Jesteśmy zaufanym partnerem dla osób poszukujących skutecznych rozwiązań na drodze do trwałej abstynencji.

Esperal to innowacyjny lek stosowany w terapii alkoholizmu. Jego główną substancją czynną jest disulfiram, który wprowadza reakcję uczuleniową w przypadku spożycia alkoholu. Nasz zespół doświadczonych lekarzy przeprowadzi indywidualną konsultację, oceni Państwa stan zdrowia i zastosuje Esperal, pomagając w zahamowaniu pragnienia alkoholu.

Wszywka alkoholowa to innowacyjna metoda terapeutyczna, polegająca na umieszczeniu podskórnie implantu zawierającego substancję blokującą działanie alkoholu. To skuteczne rozwiązanie dla osób pragnących trwałego wsparcia w utrzymaniu abstynencji. Nasz wykwalifikowany personel medyczny przeprowadzi bezpieczną procedurę wszywki, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • Doświadczony personel medyczny.
 • Indywidualne podejście do każdego pacjenta.
 • Bezpieczne i kontrolowane procedury terapeutyczne.
 • Prywatna i dyskretna atmosfera.
 • Skuteczność oparta na najnowszych osiągnięciach medycyny.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na zabieg. Razem możemy rozpocząć drogę do zdrowia i trwałej abstynencji.

Skontaktuj się z nami o każdej porze ws. wszywania Esperalu w Pruszkowie:

  Esperal Mokotów

  Nasi lekarze przeprowadzający zabieg zaszycia Esperalu w Markach

  Teresa Bogdanow

  Teresa Bogdanow

  Skończyła liceum medyczne pięcioletnie na ul. Ciołka nr 1. Pracę rozpoczęła w 1981 roku w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul Sobieskiego 1/9 w Warszawie. Od 88 roku do 94 czerwca była oddziałową na oddziale leczenia uzależnień. Od 90 roku zajmuje się detoksami w domu pacjenta. W 2006 roku założyła firmę Alkater, której jest właścicielem i która działa do dziś.

  mgr Weronika Hankowska

  mgr Weronika Hankowska

  Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.  Odbyła wolontariat na oddziale położniczym i w poradni laktacyjnej Szpitala św. Zofii w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków kobiet.

  Autor

  dr Daniel Myśliński

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik programu "Erasmus", który spędził czas na studiach na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania) oraz odbył trzymiesięczny staż na oddziale chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii w szpitalu uniwersyteckim imienia Carlosa Haya w Maladze (Hiszpania). Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii naczyniowej i posiada szkolenia z zakresu diagnostyki naczyń krwionośnych za pomocą ultrasonografii z zastosowaniem dopplera. W Alkater przeprowadza detoks oraz zajmuje się wszywaniem Esperalu.W wolnym czasie dr Myśliński chętnie wyjeżdża w góry, aby uprawiać ulubiony sport - narciarstwo

  Ratownik medyczny Marcin Błaszczyk

  Marcin Błaszczyk

  Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Obecnie pracuje jako ratownik pogotowia ratunkowego. W zespole Alkater pełni rolę ratownika medycznego.

  Serdecznie polecam! Bardzo kompetentny zespół. Fachowe i profesjonalne podejście do pacjentka.
  Marta Makos
  Marta Makos
  2022-02-18
  Bardzo dobry kontakt i szybka pomóc nie za miliony.
  Ula Krasnoludek
  Ula Krasnoludek
  2022-01-30
  Bardzo dobry kontakt i sprawne leczenie. Polecam!
  Weronika Hankowska
  Weronika Hankowska
  2021-09-08
  Polecam z całego serca! Cały zespół jest niezwykle kompetentny i pomocny. Działają na korzyść pacjenta nawet w kwestii terminów.
  Paulina Błaszczak
  Paulina Błaszczak
  2021-08-24
  fachowo i profesjonalnie
  Maria Żukowska
  Maria Żukowska
  2020-09-28
  Bardzo profesjonalna pomoc. Mój brat walczył z uzależnieniem od lat. Już trafiliśmy nadzieję aż trafiliśmy na tą firmę. Podchodzą do pacjenta indywidualnie. Nie wrzucają wszystkich do jednego worka. Polecam.
  hubert Hanuwka
  hubert Hanuwka
  2020-02-02
  Pełen profesjonalizm.
  Patryk Hankowski
  Patryk Hankowski
  2019-05-12
  Specjaliści w dziedzinie uzależnień

  Wszywka alkoholowa Marki - przeciwwskazania do zabiegu

  • nadwrażliwość na disulfiram
  • stan nietrzeźwości lub wcześniejsze (24 – 48h) spożycie alkoholu
  • niewydolność obwodowa krążenia
  • niewydolność serca, zawał serca
  • niedokrwienna choroba
  • zapalenie nerwu wzrokowego
  • próby samobójcze i zaburzenia psychiczne
  Esperal wszywka alkoholowa