Esperal Grodzisk Mazowiecki

Skontaktuj się z nami ws. wszywania Esperalu w Grodzisku Mazowieckim:

  Esperal Mokotów

  Nasi lekarze przeprowadzający zabieg zaszycia Esperalu w Grodzisku Mazowieckim

  Teresa Bogdanow

  Teresa Bogdanow

  Skończyła liceum medyczne pięcioletnie na ul. Ciołka nr 1. Pracę rozpoczęła w 1981 roku w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul Sobieskiego 1/9 w Warszawie. Od 88 roku do 94 czerwca była oddziałową na oddziale leczenia uzależnień. Od 90 roku zajmuje się detoksami w domu pacjenta. W 2006 roku założyła firmę Alkater, której jest właścicielem i która działa do dziś.

  mgr Weronika Hankowska

  mgr Weronika Hankowska

  Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.  Odbyła wolontariat na oddziale położniczym i w poradni laktacyjnej Szpitala św. Zofii w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków kobiet.

  Autor

  dr Daniel Myśliński

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik programu "Erasmus", który spędził czas na studiach na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania) oraz odbył trzymiesięczny staż na oddziale chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii w szpitalu uniwersyteckim imienia Carlosa Haya w Maladze (Hiszpania). Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii naczyniowej i posiada szkolenia z zakresu diagnostyki naczyń krwionośnych za pomocą ultrasonografii z zastosowaniem dopplera. W Alkater przeprowadza detoks oraz zajmuje się wszywaniem Esperalu.W wolnym czasie dr Myśliński chętnie wyjeżdża w góry, aby uprawiać ulubiony sport - narciarstwo

  Ratownik medyczny Marcin Błaszczyk

  Marcin Błaszczyk

  Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Obecnie pracuje jako ratownik pogotowia ratunkowego. W zespole Alkater pełni rolę ratownika medycznego.

  Serdecznie polecam! Bardzo kompetentny zespół. Fachowe i profesjonalne podejście do pacjentka.
  Marta Makos
  Marta Makos
  2022-02-18
  Bardzo dobry kontakt i szybka pomóc nie za miliony.
  Ula Krasnoludek
  Ula Krasnoludek
  2022-01-30
  Bardzo dobry kontakt i sprawne leczenie. Polecam!
  Weronika Hankowska
  Weronika Hankowska
  2021-09-08
  Polecam z całego serca! Cały zespół jest niezwykle kompetentny i pomocny. Działają na korzyść pacjenta nawet w kwestii terminów.
  Paulina Błaszczak
  Paulina Błaszczak
  2021-08-24
  fachowo i profesjonalnie
  Maria Żukowska
  Maria Żukowska
  2020-09-28
  Bardzo profesjonalna pomoc. Mój brat walczył z uzależnieniem od lat. Już trafiliśmy nadzieję aż trafiliśmy na tą firmę. Podchodzą do pacjenta indywidualnie. Nie wrzucają wszystkich do jednego worka. Polecam.
  hubert Hanuwka
  hubert Hanuwka
  2020-02-02
  Pełen profesjonalizm.
  Patryk Hankowski
  Patryk Hankowski
  2019-05-12
  Specjaliści w dziedzinie uzależnień

  Wszycie Esperalu Grodzisk Mazowiecki- przeciwwskazania do zabiegu

  • nadwrażliwość na disulfiram
  • stan nietrzeźwości lub wcześniejsze (24 – 48h) spożycie alkoholu
  • niewydolność obwodowa krążenia
  • niewydolność serca, zawał serca
  • niedokrwienna choroba
  • zapalenie nerwu wzrokowego
  • próby samobójcze i zaburzenia psychiczne
  Esperal wszywka alkoholowa

  Zaawansowane Leczenie Uzależnień w Alkater

  Kiedy życie zaczyna wymykać się spod kontroli z powodu alkoholu czy narkotyków, Alkater staje się ostoją dla tych, którzy poszukują skutecznego leczenia. Od ponad 10 lat, dzięki naszemu wysoce wykwalifikowanemu zespołowi lekarzy i pielęgniarek, stawiamy czoła uzależnieniom, pomagając tysiącom pacjentów w powrocie do pełni zdrowia.

  Esperal Grodzisk Mazowiecki –  Leczenie Alkoholizmu

  Uzależnienie nie jest wyborem, ale wyjście z niego – tak. W Alkater wierzymy, że odpowiednie wsparcie i profesjonalna opieka są kluczem do sukcesu w walce z uzależnieniem. Nasz zespół specjalistów – lekarzy psychiatrów, psychologów i terapeutów uzależnień – oferuje indywidualne podejście, mające na celu nie tylko uwolnienie od nałogu, ale także wsparcie w trudnych chwilach kryzysu.

  Dla wielu pacjentów z Grodzisk Mazowiecki, Esperal stał się prawdziwym przełomem w terapii alkoholowej. Działa na zasadzie odruchu warunkowego, powodując dyskomfort po spożyciu alkoholu, dzięki czemu picie staje się mniej atrakcyjne dla pacjenta. Ta metoda, oparta na skuteczności disulfiramu, przynosi rewelacyjne wyniki w procesie leczenia alkoholizmu.

  Zaufaj Doświadczeniu – Alkater to Twoj Partner w Walce z Uzależnieniem

  Wszywka antyalkoholowa to innowacyjna metoda terapii dla pacjentów z Grodzisk Mazowiecki. Dzięki stopniowemu uwalnianiu disulfiramu, pacjent nie musi codziennie pamiętać o zażywaniu leku, a jednocześnie odczuwa jego korzystne działanie. To komfort i skuteczność w jednym, dając pacjentowi poczucie bezpieczeństwa w drodze do zdrowia.

  Za każdym sukcesem naszych pacjentów stoją lata doświadczenia, pasja i zaangażowanie naszego zespołu. Alkater to nie tylko leczenie, to także edukacja, wsparcie i opieka na najwyższym poziomie. Dla nas najważniejszy jest człowiek i jego dobrostan. Dlatego stawiamy na indywidualne podejście i kompleksową terapię.