Ośrodek leczenia uzależnień Warszawa

Skontaktuj się z naszym ośrodkiem leczenia uzależnień w Warszawie:

  Odwyk alkoholowy

  Lekarze ośrodka leczenia uzależnień w Warszawie

  Teresa Bogdanow

  Teresa Bogdanow

  Skończyła liceum medyczne pięcioletnie na ul. Ciołka nr 1. Pracę rozpoczęła w 1981 roku w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul Sobieskiego 1/9 w Warszawie. Od 88 roku do 94 czerwca była oddziałową na oddziale leczenia uzależnień. Od 90 roku zajmuje się detoksami w domu pacjenta. W 2006 roku założyła firmę Alkater, której jest właścicielem i która działa do dziś.

  mgr Weronika Hankowska

  mgr Weronika Hankowska

  Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.  Odbyła wolontariat na oddziale położniczym i w poradni laktacyjnej Szpitala św. Zofii w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków kobiet.

  Autor

  dr Daniel Myśliński

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik programu "Erasmus", który spędził czas na studiach na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania) oraz odbył trzymiesięczny staż na oddziale chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii w szpitalu uniwersyteckim imienia Carlosa Haya w Maladze (Hiszpania). Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii naczyniowej i posiada szkolenia z zakresu diagnostyki naczyń krwionośnych za pomocą ultrasonografii z zastosowaniem dopplera. W Alkater przeprowadza detoks oraz zajmuje się wszywaniem Esperalu.W wolnym czasie dr Myśliński chętnie wyjeżdża w góry, aby uprawiać ulubiony sport - narciarstwo

  Ratownik medyczny Marcin Błaszczyk

  Marcin Błaszczyk

  Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Obecnie pracuje jako ratownik pogotowia ratunkowego. W zespole Alkater pełni rolę ratownika medycznego.

  Serdecznie polecam! Bardzo kompetentny zespół. Fachowe i profesjonalne podejście do pacjentka.
  Marta Makos
  Marta Makos
  2022-02-18
  Bardzo dobry kontakt i szybka pomóc nie za miliony.
  Ula Krasnoludek
  Ula Krasnoludek
  2022-01-30
  Bardzo dobry kontakt i sprawne leczenie. Polecam!
  Weronika Hankowska
  Weronika Hankowska
  2021-09-08
  Polecam z całego serca! Cały zespół jest niezwykle kompetentny i pomocny. Działają na korzyść pacjenta nawet w kwestii terminów.
  Paulina Błaszczak
  Paulina Błaszczak
  2021-08-24
  fachowo i profesjonalnie
  Maria Żukowska
  Maria Żukowska
  2020-09-28
  Bardzo profesjonalna pomoc. Mój brat walczył z uzależnieniem od lat. Już trafiliśmy nadzieję aż trafiliśmy na tą firmę. Podchodzą do pacjenta indywidualnie. Nie wrzucają wszystkich do jednego worka. Polecam.
  hubert Hanuwka
  hubert Hanuwka
  2020-02-02
  Pełen profesjonalizm.
  Patryk Hankowski
  Patryk Hankowski
  2019-05-12

  Ośrodek leczenia uzależnień Warszawa – Pomoc i zrozumienie

  Uzależnienie, nałóg to choroba, która zabiera wolność, kontrolę nad własnym życiem oraz niszczy więzy rodzinne. Wychodzenie z niej to proces trudny, wymagający poświęcenia oraz świadomego podjęcia decyzji o leczeniu. Pierwszym krokiem w powrocie do trzeźwości jest uświadomienie sobie problemu oraz znalezienie specjalistycznej pomocy.

  Ośrodek leczenia uzależnień  to miejsce, w którym otrzymasz niezbędne wsparcie. Pomożemy Ci zatrzymać się w destrukcji i spustoszeniu powodowanym przez używki w Twoim życiu. Nasza terapia odwykowa pod Warszawą zapewnia zrozumienie i otacza chorych odpowiednią opieką. Przez niektórych postrzegana jako klinika odwykowa – w żadnej mierze nie przypomina szpitala. Od-Nowa to dom, nowy dom dla Ciebie. Dom z drzwiami do nowego życia.

  Leczenie uzależnień z Alkater – Formy terapii

  Do naszego ośrodka terapii uzależnień zgłaszają się osoby na różnym etapie uzależnienia. Zmagają się oni z alkoholizmem, lekomanią i narkomanią, w której sidłach tkwili nieraz przez wiele lat. Często są to osoby wyniszczone przez długoletni nałóg. Z powodu choroby, zepchnięci na margines społeczeństwa, dotknęli dna.

  Nasz ośrodek leczenia uzależnień do każdego podchodzi z szacunkiem i zrozumieniem, bez względu na jego historię i doświadczenia. Nie jest dla nas ważne, jak wiele destrukcyjnych doświadczeń musiałeś przeżyć ani, jak nisko upadłeś przez nałóg. Dla nas najważniejsze jest leczenie uzależnień tak, aby terapia zadziałała i była w stanie pomóc Ci odbudować Twoje życie i zacząć wszystko od nowa. Nikogo nie oceniamy ani nie krytykujemy, prowadzimy prywatny ośrodek odwykowy, w którym każdy otrzyma należytą pomoc, bez względu na swoją historię z nałogiem. Dla pacjentów, którzy zakończyli leczenie, proponujemy terapię podtrzymujące after-care. Spotkania grupy wsparcia odbywają się regularnie co dwa tygodnie.

  Ośrodek leczenia alkoholizmu w Warszawie

  W naszym ośrodku pracuje wykwalifikowana kadra terapeutów, którzy pomogą Ci wyjść z uzależnienia od alkoholu. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny, gdyż zdajemy sobie sprawę, że w każdym człowieku tkwią inne przyczyny sięgania po alkohol. Prywatne ośrodki leczenia alkoholizmu to miejsca, w których masz szansę poznać niektóre z przyczyn swojego alkoholizmu oraz nauczyć się życia w trzeźwości. Leczenie uzależnień składa się z wielu etapów, które mają na celu:

  • zdiagnozowanie stopnie zaawansowania nałogu,
  • złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego,
  • przywrócenie poczucia godności,
  • nauczenie życia w trzeźwości,
  • zapobieganie nawrotom,
  • wsparcie w powrocie do społeczeństwa i rozwiązaniu problemów osobistych.

  Nasz ośrodek leczenia i terapii uzależnień pomoże Ci odzyskać kontrolę nad własnym życiem oraz powrócić do równowagi. Nasi terapeuci pokażą Ci jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych bez sięgania po używki i w jaki sposób unikać sytuacji, które mogą przyczynić się do nawrotu choroby.

  Jak możemy Ci Pomóc w ośrodku leczenia uzależnień Alkater?

  U nas otrzymasz niezbędne wsparcie bez względu na stan zaawansowania choroby. Zapewniamy fachowe wsparcie ze strony wykwalifikowanych terapeutów, którzy formy terapii dostosowują do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  Nasz ośrodek leczenia uzależnień i terapii zadba o to, abyś miał odpowiednie warunki do mierzenia się z chorobą oraz czuł się bezpiecznie i komfortowo. Możemy zaoferować Ci więcej niż tradycyjna poradnia uzależnień ze względu na całodobową dostępność:

  • terapie indywidualne,
  • zajęcia grupowe,
  • całodobowe wsparcie specjalistów,
  • opiekę ambulatoryjną,
  • różne formy wsparcia w sytuacjach kryzysowych,
  • warsztaty wspomagające leczenie,
  • psychoterapie pozwalające się uporać z problemami osobistymi wynikającymi z uzależnienia.

  Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień znajduje się w spokojnym, zielonym miejscu koło Warszawy. Stwarza to odpowiednie warunki do odbycia terapii w komforcie i intymności. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami telefonicznie. Na pewno nie zostawimy Cię w potrzebie.

  Proces leczenia uzależnień 

  Zdajemy sobie sprawę, że wychodzenie z nałogu jest procesem trudnym i długotrwałym, dlatego terapia uzależnień, którą zapewnia nasz prywatny ośrodek odwykowy pod Warszawą, nastawiona jest na skuteczną pomoc, wsparcie i zrozumienie potrzeb i problemów naszych pacjentów. Zadbanie o życie w trzeźwości, będzie wymagało od Ciebie determinacji. Tę odnajdziesz podczas zajęć grupowych. Wymienisz się doświadczeniami z osobami, które tak jak Ty, chcą zmienić swoje życie. Leczenie uzależnień to także spotkania indywidualne z terapeutą, który pomoże Ci zrozumieć podłoże Twojego problemu i znaleźć rozwiązania, które pomogą Ci radzić sobie z trudnymi sytuacjami w przyszłości.

  Nasz ośrodek leczenia uzależnień zapewnia pomoc osobom, które mają problem z lekomanią, alkoholizmem oraz narkomanią. Dzięki temu możemy pomóc także osobom, które cierpią z powodu uzależnienia od wielu substancji jednocześnie.

  Prywatna Poradnia Leczenia Uzależnień pod Warszawą

  Prywatny ośrodek leczenia uzależnień i terapii to miejsce, które skupia się na każdym pacjencie indywidualnie. Istotny dla nas Twój osobisty procesie dochodzenia do trzeźwości. Nasza poradnia leczenia uzależnień wspiera pacjenta także w planowaniu życia po wyjściu z ośrodka. W trakcie leczenia będziesz otoczony opieką i wsparciem terapeuty, do którego będziesz mógł zwrócić się z każdym problemem i wątpliwością.

  Nasz ośrodek leczenia uzależnień, w tym alkoholizmu, narkomanii i lekomanii ma jasno postawiony cel, jakim jest pomoc w wyjściu z nałogu oraz zapobieganie powrotom do dawnych nawyków. Leczenie uzależnień jest dla nas misją, do której podchodzimy bardzo poważnie.

  Cieszymy się, że dotarłeś do tej strony. Chcemy Ci powiedzieć, że jesteś we właściwym miejscu i razem z nami możesz zmienić swoje życie. Zrób kolejny krok i skontaktuj się z naszą prywatną poradnią leczenia uzależnień pod Warszawą. Zapewniamy Cię, że jesteśmy w stanie Ci pomóc.