Skontaktuj się z nami o każdej porze (całodobowo) ws. odwyku w Warszawie:

  Odwyk Warszawa

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące odwyku

  Koszt odwyku może znacznie się różnić w zależności od kraju, regionu, typu ośrodka i długości pobytu. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Skontaktuj się z nami i poznaj warunki.

  Długość pobytu na odwyku może się różnić w zależności od potrzeb i stanu zdrowia pacjenta, rodzaju odwyku oraz programu terapeutycznego. Często trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy, ale może również trwać dłużej.

  Odwyk to proces leczenia osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych lub innych zachowań uzależniających. Celem odwyku jest odciążenie organizmu od szkodliwych substancji, opanowanie objawów abstynencyjnych oraz wykształcenie umiejętności radzenia sobie z nałogiem i zapobieganie nawrotom uzależnienia. Odwyk może odbywać się w szpitalach, ośrodkach terapeutycznych, klinikach odwykowych lub pod nadzorem specjalisty w domu.

  Odwyk zwykle składa się z kilku etapów, takich jak ocena pacjenta, detoksykacja, terapia psychologiczna oraz terapia grupowa. Podczas odwyku pacjent jest odciążany od szkodliwych substancji, opanowuje objawy abstynencyjne oraz wykształca umiejętności radzenia sobie z nałogiem. Forma odwyku zależy od typu ośrodka i programu terapeutycznego.

  Nasi lekarze przeprowadzający odwyk w Warszawie

  Teresa Bogdanow

  Teresa Bogdanow

  Skończyła liceum medyczne pięcioletnie na ul. Ciołka nr 1. Pracę rozpoczęła w 1981 roku w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul Sobieskiego 1/9 w Warszawie. Od 88 roku do 94 czerwca była oddziałową na oddziale leczenia uzależnień. Od 90 roku zajmuje się detoksami w domu pacjenta. W 2006 roku założyła firmę Alkater, której jest właścicielem i która działa do dziś.

  mgr Weronika Hankowska

  mgr Weronika Hankowska

  Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.  Odbyła wolontariat na oddziale położniczym i w poradni laktacyjnej Szpitala św. Zofii w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków kobiet.

  Autor

  dr Daniel Myśliński

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik programu "Erasmus", który spędził czas na studiach na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania) oraz odbył trzymiesięczny staż na oddziale chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii w szpitalu uniwersyteckim imienia Carlosa Haya w Maladze (Hiszpania). Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii naczyniowej i posiada szkolenia z zakresu diagnostyki naczyń krwionośnych za pomocą ultrasonografii z zastosowaniem dopplera. W Alkater przeprowadza detoks oraz zajmuje się wszywaniem Esperalu. W wolnym czasie dr Myśliński chętnie wyjeżdża w góry, aby uprawiać ulubiony sport - narciarstwo

  Ratownik medyczny Marcin Błaszczyk

  Marcin Błaszczyk

  Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Obecnie pracuje jako ratownik pogotowia ratunkowego. W zespole Alkater pełni rolę ratownika medycznego.

  Serdecznie polecam! Bardzo kompetentny zespół. Fachowe i profesjonalne podejście do pacjentka.
  Marta Makos
  Marta Makos
  2022-02-18
  Bardzo dobry kontakt i szybka pomóc nie za miliony.
  Ula Krasnoludek
  Ula Krasnoludek
  2022-01-30
  Bardzo dobry kontakt i sprawne leczenie. Polecam!
  Weronika Hankowska
  Weronika Hankowska
  2021-09-08
  Polecam z całego serca! Cały zespół jest niezwykle kompetentny i pomocny. Działają na korzyść pacjenta nawet w kwestii terminów.
  Paulina Błaszczak
  Paulina Błaszczak
  2021-08-24
  fachowo i profesjonalnie
  Maria Żukowska
  Maria Żukowska
  2020-09-28
  Bardzo profesjonalna pomoc. Mój brat walczył z uzależnieniem od lat. Już trafiliśmy nadzieję aż trafiliśmy na tą firmę. Podchodzą do pacjenta indywidualnie. Nie wrzucają wszystkich do jednego worka. Polecam.
  hubert Hanuwka
  hubert Hanuwka
  2020-02-02
  Pełen profesjonalizm.
  Patryk Hankowski
  Patryk Hankowski
  2019-05-12

  Problem z alkoholem niestety dotyczy wielu osób. Jeśli chcesz z tym skończyć, postaw na odwyk alkoholowy, który znajdziesz w naszej ofercie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony z usług. Bardzo dobrze wiemy, że walka z alkoholizmem bywa trudna i wymagająca, dlatego nie wahaj się prosić o wsparcie. Z nasza pomocą na nowo odzyskasz radość z życia i będziesz wolny od uzależnienia. 

  Odwyk Warszawa

  Odwyk w Warszawie to dobra propozycja dla każdego, kto chce odmienić swoje życie i rozprawić się z alkoholizmem lub uzależnieniem od narkotyków. Zapewniamy wizytę domową, podczas której przeprowadzamy terapię uzależnień. Pierwszym krokiem jest detoks, czyli oczyszczenie organizmu z toksyn. Następnie odwyk alkoholowy może bazować na detoksykacji i dalszej kuracji. W razie potrzeby, możesz liczyć na profesjonalną pomoc lekarza. W trakcie odwyku przez cały czas masz ciągłą opiekę, dlatego możesz czuć się bezpiecznie. 

  Odwyk alkoholowy i narkotykowy

  Proponujemy odwyk narkotykowy i alkoholowy, który opiera się na kilku kwestiach. Wiele zależy od Twoich oczekiwań i tego, jakie kuracje zostają dobrane. Posiadamy doświadczenie w tej kwestii i zatrudniamy profesjonalistów w swojej dziedzinie. Już teraz sprawdź, dlaczego odwyk w Warszawie jest tak dobrym rozwiązaniem. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zawalczyć o lepsze życie dla siebie i swojego otoczenia. Przyznanie się do problemu jest pierwszym krokiem – potem pozostaje wsparcie specjalistów i własne samozaparcie.