Detoks heroinowy Warszawa

Skuteczne leczenie uzależnienia od heroiny

Detoks - Heroina

Uzależnienie fizyczne i psychiczne. Leczenie objawów fizycznych uzależnienia (bóle i skurcze mięśni, bóle kości). Podawanie środków przeciwbólowych. Opiaty w organizmie utrzymują się do 14 dni. Przeciwdziałanie – podawanie płynów infuzyjnych, środków uspokajających i nasennych, witamin.

Heroina to narkotyk powodujący uzależnienie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Przyjmowanie tej substancji powoduje liczne skutki uboczne takie, jak: bóle i skurcze mięśni, bóle kości i inne objawy fizyczne. Opiaty w organizmie utrzymują się do 14 dni.

Leczenie uzależnienia rozpoczyna się od detoksu, czyli procesu odtrucia narkotykowego organizmu od substancji uzależniającej. Wspomaga się go podawaniem środków przeciwbólowych, a także leków mających przeciwdziałać nasilaniu objawom odstawienia narkotyków. Pacjenci przyjmują płyny infuzyjne, środki uspokajające i nasenne, witaminy. W dalszym etapie leczenia rozpoczyna się psychoterapia.

Pracujący w Alkater zespół lekarzy i pielęgniarek posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu narkomanii, alkoholizmu i innych uzależnień. Przez cały okres trwania leczenia mogą Państwo korzystać z naszych usług pielęgniarskich i liczyć na zachowanie przez nas dyskrecji.

Detoks heroinowy