Esperal Żoliborz Warszawa – wszywka antyalkoholowa

Skontaktuj się z nami o każdej porze (całodobowo) ws. wszywania Esperalu na Żoliborzu w Warszawie:

  Esperal Mokotów

  Nasi lekarze przeprowadzający zabieg zaszycia Esperalu na Żoliborzu w Warszawie

  Teresa Bogdanow

  Teresa Bogdanow

  Skończyła liceum medyczne pięcioletnie na ul. Ciołka nr 1. Pracę rozpoczęła w 1981 roku w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul Sobieskiego 1/9 w Warszawie. Od 88 roku do 94 czerwca była oddziałową na oddziale leczenia uzależnień. Od 90 roku zajmuje się detoksami w domu pacjenta. W 2006 roku założyła firmę Alkater, której jest właścicielem i która działa do dziś.

  mgr Weronika Hankowska

  mgr Weronika Hankowska

  Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.  Odbyła wolontariat na oddziale położniczym i w poradni laktacyjnej Szpitala św. Zofii w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków kobiet.

  Autor

  dr Daniel Myśliński

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik programu "Erasmus", który spędził czas na studiach na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania) oraz odbył trzymiesięczny staż na oddziale chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii w szpitalu uniwersyteckim imienia Carlosa Haya w Maladze (Hiszpania). Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii naczyniowej i posiada szkolenia z zakresu diagnostyki naczyń krwionośnych za pomocą ultrasonografii z zastosowaniem dopplera. W Alkater przeprowadza detoks oraz zajmuje się wszywaniem Esperalu.W wolnym czasie dr Myśliński chętnie wyjeżdża w góry, aby uprawiać ulubiony sport - narciarstwo

  Ratownik medyczny Marcin Błaszczyk

  Marcin Błaszczyk

  Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Obecnie pracuje jako ratownik pogotowia ratunkowego. W zespole Alkater pełni rolę ratownika medycznego.

  Serdecznie polecam! Bardzo kompetentny zespół. Fachowe i profesjonalne podejście do pacjentka.
  Marta Makos
  Marta Makos
  2022-02-18
  Bardzo dobry kontakt i szybka pomóc nie za miliony.
  Ula Krasnoludek
  Ula Krasnoludek
  2022-01-30
  Bardzo dobry kontakt i sprawne leczenie. Polecam!
  Weronika Hankowska
  Weronika Hankowska
  2021-09-08
  Polecam z całego serca! Cały zespół jest niezwykle kompetentny i pomocny. Działają na korzyść pacjenta nawet w kwestii terminów.
  Paulina Błaszczak
  Paulina Błaszczak
  2021-08-24
  fachowo i profesjonalnie
  Maria Żukowska
  Maria Żukowska
  2020-09-28
  Bardzo profesjonalna pomoc. Mój brat walczył z uzależnieniem od lat. Już trafiliśmy nadzieję aż trafiliśmy na tą firmę. Podchodzą do pacjenta indywidualnie. Nie wrzucają wszystkich do jednego worka. Polecam.
  hubert Hanuwka
  hubert Hanuwka
  2020-02-02
  Pełen profesjonalizm.
  Patryk Hankowski
  Patryk Hankowski
  2019-05-12
  Specjaliści w dziedzinie uzależnień

  Wszycie Esperalu Warszawa Żoliborz - przeciwwskazania do zabiegu

  • nadwrażliwość na disulfiram
  • stan nietrzeźwości lub wcześniejsze (24 – 48h) spożycie alkoholu
  • niewydolność obwodowa krążenia
  • niewydolność serca, zawał serca
  • niedokrwienna choroba
  • zapalenie nerwu wzrokowego
  • próby samobójcze i zaburzenia psychiczne
  Esperal wszywka alkoholowa

  Firma Alkater to placówka medyczna zajmująca się kompleksowym leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków. Pomagamy również osobom zamieszkującym  dzielnicę Żoliborz w Warszawie, gdzie oferujemy pomoc pacjentom zmagającym się z problemami związanych z uzależnieniami. Nasz zespół specjalistów, w skład którego wchodzą lekarze psychiatrzy, psychologowie oraz terapeuci uzależnień, oferuje pomoc w walce z chorobami związanymi z nadużywaniem alkoholu i narkotyków.

  Esperal Żoliborz

  Jednym z najskuteczniejszych sposobów leczenia alkoholizmu jest stosowanie preparatu Esperal. Jest to specjalny lek, którego substancją czynną jest disulfiram. Właściwości disulfiramu polegają na tym, że po jego zażyciu i spożyciu alkoholu, w organizmie pacjenta dochodzi do reakcji, która powoduje nieprzyjemne skutki, takie jak mdłości, bóle głowy czy zaburzenia rytmu serca. Dzięki temu pacjent utraci ochotę na spożywanie alkoholu, co znacznie ułatwia walkę z nałogiem.

  Wszywka Antyalkoholowa Żoliborz

  Firma Alkater oferuje pacjentom z dzielnicy Żoliborz wszczepianie wszywek antyalkoholowych, które są skuteczną metodą leczenia alkoholizmu. Wszywka antyalkoholowa jest implantem, który jest wprowadzany podskórnie na obszarze podbrzusza pacjenta. Składa się on z tabletki Esperal, która w organizmie pacjenta uwalnia się stopniowo przez okres około 6-12 miesięcy. Dzięki temu, że disulfiram jest uwalniany stopniowo, pacjent nie musi pamiętać o regularnym przyjmowaniu tabletek.

  Wszywki Antyalkoholowe Żoliborz – jak przebiega proces wszczepienia wszywki antyalkoholowej?

  Przed przystąpieniem do zabiegu wszczepienia wszywki antyalkoholowej, pacjent musi przejść dokładne badania i konsultacje z naszym zespołem medycznym. Nasi specjaliści dokładnie omówią z pacjentem przebieg zabiegu oraz skutki uboczne, które mogą wystąpić w przypadku spożycia alkoholu.

  Po kwalifikacji do zabiegu, pacjent jest przygotowywany do wszywki. Obszar podbrzusza jest dokładnie zdezynfekowany, a następnie podawane jest znieczulenie miejscowe. Kolejnym krokiem jest nacięcie skóry i wprowadzenie wszywki oraz zaszycie.

  Wszywka antyalkoholowa Żoliborz to innowacyjna metoda leczenia uzależnienia od alkoholu. Wszywka ta jest szczególnie polecana osobom, które nie potrafią samodzielnie poradzić sobie z alkoholową chorobą, a tradycyjne metody leczenia okazują się nieskuteczne.

  Firma Alkater oferuje swoim pacjentom wszywkę antyalkoholową Esperal, która jest jednym z najskuteczniejszych sposobów walki z uzależnieniem od alkoholu. Wszywka ta zawiera disulfiram – substancję, która blokuje enzymy odpowiadające za metabolizowanie alkoholu. Dzięki temu, po wypiciu nawet niewielkiej ilości alkoholu, organizm osoby z wszywką Esperal doświadcza silnych objawów niepożądanych, takich jak mdłości, wymioty, bóle głowy, a nawet drgawki.

  Firma Alkater to firma  medyczna specjalizująca się w leczeniu uzależnień. Wszywka Esperal to jedna z wielu metod leczenia, jakie oferuje Alkater swoim pacjentom na terenie Żoliborza. Leczenie uzależnień jest trudne i wymaga czasu oraz zaangażowania zarówno ze strony pacjenta, jak i personelu medycznego.

  Proces wszczepienia wszywki antyalkoholowej Esperal jest stosunkowo prosty. Pacjent zgłasza się do ośrodka medycznego Alkater na pierwszą wizytę, podczas której przeprowadzany jest wywiad medyczny, badania laboratoryjne oraz wywiad psychologiczny. Następnie, jeśli pacjent jest odpowiednią kandydatką/kandydatem do wszczepienia wszywki Esperal, następuje procedura wszczepienia.

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące zaszycia alkoholowego i Esperalu na Żoliborzu w Warszawie

  Tych, którzy zdecydują się na wszywkę alkoholową, zapewne interesuje, jak długo trwa zabieg wszycia esperalu. Cała procedura trwa około 30 minut i przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym.
  Jeśli chodzi o esperal, działanie tego leku polega na zniechęceniu osoby uzależnionej do spożycia alkoholu. Dzieje się tak na skutek nieprzyjemnej reakcji organizmu, która występuje już po ok. 10 minutach po złamaniu postanowienia dotyczącego abstynencji. To, jak działa esperal, powoduje, że tego typu terapię nazywa się awersyjną, czyli odstraszającą.