Esperal Ząbki

Wszywka esperal z dojazdem do domu pacjenta w Ząbkach

Wspieranie procesu leczenia choroby alkoholowej poprzez zastosowanie wszywki to niepowtarzalna szansa na triumf w walce z uzależnieniem od alkoholu. Wyjątkowa technologia wszywki wprowadza do organizmu substancję, która nie tylko blokuje wpływ alkoholu na długi okres czasu, ale także niweluje potrzebę regularnego przyjmowania leków czy korzystania z innych form terapii. Jest to niczym strażnik magicznego ogrodu, skutecznie łagodzący pragnienie alkoholu, zwłaszcza dla tych, którzy stają w obliczu potężnych impulsów ku kieliszkowi. Wszywka działa bezpośrednio, omijając układ pokarmowy, co przekłada się na minimalizację potencjalnych skutków ubocznych oraz minimalny wpływ na inne organy.

Redukcja ilości spożywanego alkoholu nie tylko wpływa korzystnie na stabilizację nastroju, co jest kluczowe dla osób z problemami psychicznymi związanymi z nadużywaniem alkoholu, ale także stanowi ochronę przed uszkodzeniem wątroby czy kłopotami z układem krążenia. To nie tylko skomplikowany element planu leczenia uzależnienia, ale również podpora w procesie terapeutycznym, minimalizująca ryzyko powrotu do dawnych nawyków.

Dla tych, którzy nie tolerują innych form leków antyalkoholowych, wszywka kształtuje się jako bezpieczna alternatywa. Jej efekty, widoczne i trwałe, działają jak silny napęd dla osób poszukujących stałej transformacji w stylu życia i stosunku do alkoholu. To nie jedynie krok w kierunku poprawy zdrowia fizycznego, lecz także zdrowia psychicznego, otwierając nowe rozdziały w życiowej historii.

Skontaktuj się z nami o każdej porze ws. wszywania Esperalu w Ząbkach:

    Esperal Mokotów

    Nasi lekarze przeprowadzający zabieg zaszycia Esperalu w Ząbkach

    Teresa Bogdanow

    Teresa Bogdanow

    Skończyła liceum medyczne pięcioletnie na ul. Ciołka nr 1. Pracę rozpoczęła w 1981 roku w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul Sobieskiego 1/9 w Warszawie. Od 88 roku do 94 czerwca była oddziałową na oddziale leczenia uzależnień. Od 90 roku zajmuje się detoksami w domu pacjenta. W 2006 roku założyła firmę Alkater, której jest właścicielem i która działa do dziś.

    mgr Weronika Hankowska

    mgr Weronika Hankowska

    Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.  Odbyła wolontariat na oddziale położniczym i w poradni laktacyjnej Szpitala św. Zofii w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków kobiet.

    Autor

    dr Daniel Myśliński

    Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik programu "Erasmus", który spędził czas na studiach na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania) oraz odbył trzymiesięczny staż na oddziale chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii w szpitalu uniwersyteckim imienia Carlosa Haya w Maladze (Hiszpania). Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii naczyniowej i posiada szkolenia z zakresu diagnostyki naczyń krwionośnych za pomocą ultrasonografii z zastosowaniem dopplera. W Alkater przeprowadza detoks oraz zajmuje się wszywaniem Esperalu.W wolnym czasie dr Myśliński chętnie wyjeżdża w góry, aby uprawiać ulubiony sport - narciarstwo

    Ratownik medyczny Marcin Błaszczyk

    Marcin Błaszczyk

    Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Obecnie pracuje jako ratownik pogotowia ratunkowego. W zespole Alkater pełni rolę ratownika medycznego.

    Serdecznie polecam! Bardzo kompetentny zespół. Fachowe i profesjonalne podejście do pacjentka.
    Marta Makos
    Marta Makos
    2022-02-18
    Bardzo dobry kontakt i szybka pomóc nie za miliony.
    Ula Krasnoludek
    Ula Krasnoludek
    2022-01-30
    Bardzo dobry kontakt i sprawne leczenie. Polecam!
    Weronika Hankowska
    Weronika Hankowska
    2021-09-08
    Polecam z całego serca! Cały zespół jest niezwykle kompetentny i pomocny. Działają na korzyść pacjenta nawet w kwestii terminów.
    Paulina Błaszczak
    Paulina Błaszczak
    2021-08-24
    fachowo i profesjonalnie
    Maria Żukowska
    Maria Żukowska
    2020-09-28
    Bardzo profesjonalna pomoc. Mój brat walczył z uzależnieniem od lat. Już trafiliśmy nadzieję aż trafiliśmy na tą firmę. Podchodzą do pacjenta indywidualnie. Nie wrzucają wszystkich do jednego worka. Polecam.
    hubert Hanuwka
    hubert Hanuwka
    2020-02-02
    Pełen profesjonalizm.
    Patryk Hankowski
    Patryk Hankowski
    2019-05-12
    Specjaliści w dziedzinie uzależnień

    Wszywka alkoholowa Ząbki - przeciwwskazania do zabiegu

    • nadwrażliwość na disulfiram
    • stan nietrzeźwości lub wcześniejsze (24 – 48h) spożycie alkoholu
    • niewydolność obwodowa krążenia
    • niewydolność serca, zawał serca
    • niedokrwienna choroba
    • zapalenie nerwu wzrokowego
    • próby samobójcze i zaburzenia psychiczne
    Esperal wszywka alkoholowa