Esperal Wola Warszawa – wszywka antyalkoholowa

Skontaktuj się z nami o każdej porze (całodobowo) ws. wszywania Esperalu na Woli w Warszawie:

  Esperal Mokotów

  Nasi lekarze przeprowadzający zabieg zaszycia Esperalu na Woli

  Teresa Bogdanow

  Teresa Bogdanow

  Skończyła liceum medyczne pięcioletnie na ul. Ciołka nr 1. Pracę rozpoczęła w 1981 roku w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul Sobieskiego 1/9 w Warszawie. Od 88 roku do 94 czerwca była oddziałową na oddziale leczenia uzależnień. Od 90 roku zajmuje się detoksami w domu pacjenta. W 2006 roku założyła firmę Alkater, której jest właścicielem i która działa do dziś.

  mgr Weronika Hankowska

  mgr Weronika Hankowska

  Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.  Odbyła wolontariat na oddziale położniczym i w poradni laktacyjnej Szpitala św. Zofii w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków kobiet.

  Autor

  dr Daniel Myśliński

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik programu "Erasmus", który spędził czas na studiach na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania) oraz odbył trzymiesięczny staż na oddziale chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii w szpitalu uniwersyteckim imienia Carlosa Haya w Maladze (Hiszpania). Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii naczyniowej i posiada szkolenia z zakresu diagnostyki naczyń krwionośnych za pomocą ultrasonografii z zastosowaniem dopplera. W Alkater przeprowadza detoks oraz zajmuje się wszywaniem Esperalu.W wolnym czasie dr Myśliński chętnie wyjeżdża w góry, aby uprawiać ulubiony sport - narciarstwo

  Ratownik medyczny Marcin Błaszczyk

  Marcin Błaszczyk

  Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Obecnie pracuje jako ratownik pogotowia ratunkowego. W zespole Alkater pełni rolę ratownika medycznego.

  Serdecznie polecam! Bardzo kompetentny zespół. Fachowe i profesjonalne podejście do pacjentka.
  Marta Makos
  Marta Makos
  2022-02-18
  Bardzo dobry kontakt i szybka pomóc nie za miliony.
  Ula Krasnoludek
  Ula Krasnoludek
  2022-01-30
  Bardzo dobry kontakt i sprawne leczenie. Polecam!
  Weronika Hankowska
  Weronika Hankowska
  2021-09-08
  Polecam z całego serca! Cały zespół jest niezwykle kompetentny i pomocny. Działają na korzyść pacjenta nawet w kwestii terminów.
  Paulina Błaszczak
  Paulina Błaszczak
  2021-08-24
  fachowo i profesjonalnie
  Maria Żukowska
  Maria Żukowska
  2020-09-28
  Bardzo profesjonalna pomoc. Mój brat walczył z uzależnieniem od lat. Już trafiliśmy nadzieję aż trafiliśmy na tą firmę. Podchodzą do pacjenta indywidualnie. Nie wrzucają wszystkich do jednego worka. Polecam.
  hubert Hanuwka
  hubert Hanuwka
  2020-02-02
  Pełen profesjonalizm.
  Patryk Hankowski
  Patryk Hankowski
  2019-05-12
  Specjaliści w dziedzinie uzależnień

  Wszycie Esperalu Warszawa Wola - przeciwwskazania do zabiegu

  • nadwrażliwość na disulfiram
  • stan nietrzeźwości lub wcześniejsze (24 – 48h) spożycie alkoholu
  • niewydolność obwodowa krążenia
  • niewydolność serca, zawał serca
  • niedokrwienna choroba
  • zapalenie nerwu wzrokowego
  • próby samobójcze i zaburzenia psychiczne
  Esperal wszywka alkoholowa

  Esperal to handlowa nazwa leku, którego głównym składnikiem jest disulfiram. Stosowany jest w terapii alkoholizmu jako inhibitor enzymu dehydrogenazy aldehydowej, który pomaga utrzymać abstynencję alkoholową poprzez wywołanie negatywnych skutków po spożyciu alkoholu.

  Kiedy pacjent przyjmuje Esperal i jednocześnie pije alkohol, powstający w organizmie acetaldehyd wywołuje szereg nieprzyjemnych objawów, takich jak mdłości, wymioty, bóle głowy, zawroty głowy, zaczerwienienie skóry, a nawet wzrost ciśnienia krwi. Te objawy mają na celu stworzenie silnego warunkowego odruchu awersyjnego wobec picia alkoholu i utrzymać pacjenta w abstynencji.

  Esperal jest stosowany jako uzupełnienie terapii behawioralnej i psychologicznej dla osób z chorobą alkoholową. Wymaga regularnego stosowania przez pacjenta oraz ścisłego monitorowania przez lekarza. Dzięki Esperalowi pacjenci z chorobą alkoholową mają szansę na długotrwałe wyjście z uzależnienia i odzyskanie kontroli nad swoim życiem.

  Esperal Wola Warszawa

  Esperal to jedno z najskuteczniejszych leków stosowanych w leczeniu alkoholizmu. Dzięki niemu pacjent może skutecznie zwalczyć uzależnienie od alkoholu i powrócić do zdrowia. W Warszawie, na dzielnicy Wola, firma Alkater oferuje pacjentom możliwość wszycia Esperalu.

  Lek ten działa jako inhibitor enzymu dehydrogenazy aldehydowej, co powoduje, że organizm pacjenta wywołuje nieprzyjemne objawy, takie jak nudności, wymioty czy bóle głowy po spożyciu alkoholu. Dzięki temu pacjent odczuwa silny warunkowy odruch awersyjny wobec picia, co pomaga mu w utrzymaniu abstynencji.

  Procedura wszczepienia Esperalu polega na umieszczeniu małych tabletek pod skórą, co zapewnia stałe uwalnianie leku przez okres od 6 do 12 miesięcy. To skuteczna forma leczenia dla pacjentów, którzy nie są w stanie lub nie chcą regularnie przyjmować leku w formie tabletek.

  Firma Alkater zapewnia profesjonalne podejście i doświadczony personel, który przeprowadzi bezpieczną i skuteczną procedurę wszczepienia Esperalu. Znajdziesz u nas wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą Ci w walce z alkoholizmem i przeprowadzą wszczepienie Esperalu w bezpieczny i profesjonalny sposób.

  Jeśli szukasz skutecznego sposobu leczenia alkoholizmu na Woli w Warszawie, firma Alkater jest dla Ciebie idealnym wyborem. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci powrócić do zdrowia.

  Wszywka antyalkoholowa Wola Warszawa

  Wszywka antyalkoholowa to inaczej wszczepienie disulfiramu pod skórę, który jest lekiem stosowanym w terapii uzależnienia od alkoholu. Disulfiram jest inhibitorem enzymu dehydrogenazy aldehydowej, co skutkuje wywołaniem negatywnych objawów po spożyciu alkoholu, takich jak gorączka, nudności, wymioty, wysypka, duszności czy skurcze mięśni. Taki efekt powoduje, że pacjenci mogą skojarzyć spożycie alkoholu z nieprzyjemnymi dolegliwościami, co wpływa na ich motywację do dalszego picia.

  Wszywka antyalkoholowa to skuteczna forma leczenia uzależnienia od alkoholu, w której disulfiram jest stopniowo uwalniany przez okres od kilku do kilkunastu miesięcy po wszczepieniu małych tabletek pod skórę. Taki sposób podawania leku ma wiele zalet, ponieważ pacjenci nie muszą pamiętać o regularnym przyjmowaniu tabletek, a jednocześnie są chronieni przed skutkami spożycia alkoholu.

  Należy jednak pamiętać, że wszywka antyalkoholowa jest stosowana tylko u pacjentów, którzy świadomie decydują się na taką formę leczenia i są pod stałą kontrolą specjalisty. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów, pacjent powinien natychmiast skontaktować się z lekarzem lub

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące zaszycia alkoholowego i Esperalu na Woli w Waszawie

  Tych, którzy zdecydują się na wszywkę alkoholową, zapewne interesuje, jak długo trwa zabieg wszycia esperalu. Cała procedura trwa około 30 minut i przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym.
  Jeśli chodzi o esperal, działanie tego leku polega na zniechęceniu osoby uzależnionej do spożycia alkoholu. Dzieje się tak na skutek nieprzyjemnej reakcji organizmu, która występuje już po ok. 10 minutach po złamaniu postanowienia dotyczącego abstynencji. To, jak działa esperal, powoduje, że tego typu terapię nazywa się awersyjną, czyli odstraszającą.