Esperal Ursynów Warszawa – wszywka antyalkoholowa

Skontaktuj się z nami o każdej porze (całodobowo) ws. wszywania Esperalu na Ursynowie w Warszawie:

  Esperal Mokotów

  Nasi lekarze przeprowadzający zabieg zaszycia Esperalu na Ursynowie

  Teresa Bogdanow

  Teresa Bogdanow

  Skończyła liceum medyczne pięcioletnie na ul. Ciołka nr 1. Pracę rozpoczęła w 1981 roku w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul Sobieskiego 1/9 w Warszawie. Od 88 roku do 94 czerwca była oddziałową na oddziale leczenia uzależnień. Od 90 roku zajmuje się detoksami w domu pacjenta. W 2006 roku założyła firmę Alkater, której jest właścicielem i która działa do dziś.

  mgr Weronika Hankowska

  mgr Weronika Hankowska

  Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.  Odbyła wolontariat na oddziale położniczym i w poradni laktacyjnej Szpitala św. Zofii w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków kobiet.

  Autor

  dr Daniel Myśliński

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik programu "Erasmus", który spędził czas na studiach na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania) oraz odbył trzymiesięczny staż na oddziale chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii w szpitalu uniwersyteckim imienia Carlosa Haya w Maladze (Hiszpania). Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii naczyniowej i posiada szkolenia z zakresu diagnostyki naczyń krwionośnych za pomocą ultrasonografii z zastosowaniem dopplera. W Alkater przeprowadza detoks oraz zajmuje się wszywaniem Esperalu.W wolnym czasie dr Myśliński chętnie wyjeżdża w góry, aby uprawiać ulubiony sport - narciarstwo

  Ratownik medyczny Marcin Błaszczyk

  Marcin Błaszczyk

  Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Obecnie pracuje jako ratownik pogotowia ratunkowego. W zespole Alkater pełni rolę ratownika medycznego.

  Serdecznie polecam! Bardzo kompetentny zespół. Fachowe i profesjonalne podejście do pacjentka.
  Marta Makos
  Marta Makos
  2022-02-18
  Bardzo dobry kontakt i szybka pomóc nie za miliony.
  Ula Krasnoludek
  Ula Krasnoludek
  2022-01-30
  Bardzo dobry kontakt i sprawne leczenie. Polecam!
  Weronika Hankowska
  Weronika Hankowska
  2021-09-08
  Polecam z całego serca! Cały zespół jest niezwykle kompetentny i pomocny. Działają na korzyść pacjenta nawet w kwestii terminów.
  Paulina Błaszczak
  Paulina Błaszczak
  2021-08-24
  fachowo i profesjonalnie
  Maria Żukowska
  Maria Żukowska
  2020-09-28
  Bardzo profesjonalna pomoc. Mój brat walczył z uzależnieniem od lat. Już trafiliśmy nadzieję aż trafiliśmy na tą firmę. Podchodzą do pacjenta indywidualnie. Nie wrzucają wszystkich do jednego worka. Polecam.
  hubert Hanuwka
  hubert Hanuwka
  2020-02-02
  Pełen profesjonalizm.
  Patryk Hankowski
  Patryk Hankowski
  2019-05-12
  Specjaliści w dziedzinie uzależnień

  Wszycie Esperalu Warszawa Ursynów - przeciwwskazania do zabiegu

  • nadwrażliwość na disulfiram
  • stan nietrzeźwości lub wcześniejsze (24 – 48h) spożycie alkoholu
  • niewydolność obwodowa krążenia
  • niewydolność serca, zawał serca
  • niedokrwienna choroba
  • zapalenie nerwu wzrokowego
  • próby samobójcze i zaburzenia psychiczne
  Esperal wszywka alkoholowa

  Alkater to firma, która specjalizuje się w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków. Jedną z proponowanych przez nas metod leczenia jest stosowanie leku Esperal. W ramach naszej oferty proponujemy zarówno leczenie ambulatoryjne, jak i stacjonarne.

  Esperal to lek stosowany w leczeniu uzależnień od alkoholu. Jest to preparat, który hamuje metabolizm alkoholu w organizmie, co powoduje wystąpienie reakcji niepożądanych, takich jak m.in. nudności, wymioty, bóle brzucha, pocenie się, zaczerwienienie skóry, duszność czy kołatanie serca. Działanie Esperalu sprawia, że osoba uzależniona od alkoholu odczuwa nieprzyjemne skutki jego spożycia, co z kolei ma zachęcać ją do zmiany stylu życia oraz zrezygnowania z picia.

  Wszywka antyalkoholowa Ursynów Warszawa

  Inną opcją terapeutyczną, którą oferujemy, jest wszywka antyalkoholowa. Jest to zabieg, polegający na wszyciu pod skórę pacjenta specjalnego wkładu z tabletkami antyalkoholowymi. Wszywka antyalkoholowa jest rozwiązaniem, które pozwala uniknąć kontaktu pacjenta z alkoholem, co jest szczególnie ważne w przypadku chronicznego uzależnienia.

  Wskazania do stosowania wszywki antyalkoholowej to m.in. chroniczne uzależnienie od alkoholu, niewrażliwość na tradycyjne formy terapii, brak motywacji do zmiany stylu życia oraz powtarzające się nawroty uzależnienia. Wszywka antyalkoholowa jest skuteczną metodą terapii uzależnienia, pozwalającą pacjentom na skuteczne zwalczenie problemu alkoholowego.

  Wszywki antyalkoholowe Ursynów – jak przebiega proces wszczepienia wszywki antyalkoholowej?

  Zabieg wszczepienia wszywki antyalkoholowej przeprowadzany jest w warunkach ambulatoryjnych. Polega na nacięciu skóry pacjenta i wprowadzeniu pod nią wkładu z tabletkami Esperalu. Następnie rana zostaje zszyta. Cały zabieg trwa zwykle około 30 minut i jest bezbolesny dzięki miejscowemu znieczuleniu.

  Po zabiegu pacjent może odczuwać pewien dyskomfort, związany z nacięciem skóry oraz miejscowym znieczuleniem. Na miejscu nacięcia może pojawić się niewielki obrzęk lub siniak, który z czasem powinien zniknąć. Po zabiegu należy unikać nadmiernych wysiłków fizycznych, stosować zaleconą przez lekarza dietę oraz przestrzegać zaleceń dotyczących przyjmowania leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych.

  Esperal Ursynów Warszawa

  Wkład z tabletkami Esperalu umieszczony pod skórą działa przez około 12 miesięcy. Podczas tego czasu pacjent nie odczuwa potrzeby spożywania alkoholu, gdyż jego organizm reaguje na każde jego spożycie negatywnymi objawami, takimi jak nudności, wymioty czy bóle brzucha.

  Wszywka antyalkoholowa to skuteczna metoda leczenia uzależnienia od alkoholu, zwłaszcza w przypadkach, gdy inne formy terapii okazały się nieskuteczne. Dzięki wszywce antyalkoholowej pacjenci zyskują czas na zmianę swojego stylu życia i wykształcenie zdrowych nawyków.

  W Alkater proponujemy kompleksowe podejście do problemu uzależnienia od alkoholu. Nasza oferta obejmuje nie tylko farmakoterapię, ale również terapię psychologiczną, szkolenia dotyczące radzenia sobie z trudnymi sytuacjami oraz wsparcie psychologiczne zarówno dla pacjentów, jak i dla ich rodzin.

  Oprócz leczenia uzależnień od alkoholu w naszej placówce oferujemy także pomoc w leczeniu innych uzależnień, takich jak uzależnienie od narkotyków czy uzależnienie behawioralne. Wszystkie nasze metody terapii są dostosowane indywidualnie do potrzeb pacjentów, a cały proces leczenia odbywa się w atmosferze pełnej zrozumienia i wsparcia.

  Esperal i wszywka antyalkoholowa to skuteczne metody leczenia uzależnienia od alkoholu, które oferujemy w ramach naszej oferty. W Alkater proponujemy kompleksowe podejście do problemu uzależnienia, opierając się na farmakoterapii, terapii psychologicznej oraz szkoleniach dotyczących radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Nasza placówka to miejsce, w którym pacjenci znajdą pomoc i wsparcie w walce z uzależnieniem.

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące zaszycia alkoholowego i Esperalu na Ursynowie

  Tych, którzy zdecydują się na wszywkę alkoholową, zapewne interesuje, jak długo trwa zabieg wszycia esperalu. Cała procedura trwa około 30 minut i przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym.
  Jeśli chodzi o esperal, działanie tego leku polega na zniechęceniu osoby uzależnionej do spożycia alkoholu. Dzieje się tak na skutek nieprzyjemnej reakcji organizmu, która występuje już po ok. 10 minutach po złamaniu postanowienia dotyczącego abstynencji. To, jak działa esperal, powoduje, że tego typu terapię nazywa się awersyjną, czyli odstraszającą.