Esperal Praga-Południe Warszawa – wszywka antyalkoholowa

Skontaktuj się z nami o każdej porze (całodobowo) ws. wszywania Esperalu na Pradze-Południe:

  Esperal Mokotów

  Nasi lekarze przeprowadzający zabieg zaszycia Esperalu na Pradze-Południe

  Teresa Bogdanow

  Teresa Bogdanow

  Skończyła liceum medyczne pięcioletnie na ul. Ciołka nr 1. Pracę rozpoczęła w 1981 roku w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul Sobieskiego 1/9 w Warszawie. Od 88 roku do 94 czerwca była oddziałową na oddziale leczenia uzależnień. Od 90 roku zajmuje się detoksami w domu pacjenta. W 2006 roku założyła firmę Alkater, której jest właścicielem i która działa do dziś.

  mgr Weronika Hankowska

  mgr Weronika Hankowska

  Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.  Odbyła wolontariat na oddziale położniczym i w poradni laktacyjnej Szpitala św. Zofii w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków kobiet.

  Autor

  dr Daniel Myśliński

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik programu "Erasmus", który spędził czas na studiach na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania) oraz odbył trzymiesięczny staż na oddziale chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii w szpitalu uniwersyteckim imienia Carlosa Haya w Maladze (Hiszpania). Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii naczyniowej i posiada szkolenia z zakresu diagnostyki naczyń krwionośnych za pomocą ultrasonografii z zastosowaniem dopplera. W Alkater przeprowadza detoks oraz zajmuje się wszywaniem Esperalu.W wolnym czasie dr Myśliński chętnie wyjeżdża w góry, aby uprawiać ulubiony sport - narciarstwo

  Ratownik medyczny Marcin Błaszczyk

  Marcin Błaszczyk

  Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Obecnie pracuje jako ratownik pogotowia ratunkowego. W zespole Alkater pełni rolę ratownika medycznego.

  Serdecznie polecam! Bardzo kompetentny zespół. Fachowe i profesjonalne podejście do pacjentka.
  Marta Makos
  Marta Makos
  2022-02-18
  Bardzo dobry kontakt i szybka pomóc nie za miliony.
  Ula Krasnoludek
  Ula Krasnoludek
  2022-01-30
  Bardzo dobry kontakt i sprawne leczenie. Polecam!
  Weronika Hankowska
  Weronika Hankowska
  2021-09-08
  Polecam z całego serca! Cały zespół jest niezwykle kompetentny i pomocny. Działają na korzyść pacjenta nawet w kwestii terminów.
  Paulina Błaszczak
  Paulina Błaszczak
  2021-08-24
  fachowo i profesjonalnie
  Maria Żukowska
  Maria Żukowska
  2020-09-28
  Bardzo profesjonalna pomoc. Mój brat walczył z uzależnieniem od lat. Już trafiliśmy nadzieję aż trafiliśmy na tą firmę. Podchodzą do pacjenta indywidualnie. Nie wrzucają wszystkich do jednego worka. Polecam.
  hubert Hanuwka
  hubert Hanuwka
  2020-02-02
  Pełen profesjonalizm.
  Patryk Hankowski
  Patryk Hankowski
  2019-05-12
  Specjaliści w dziedzinie uzależnień

  Wszycie Esperalu Warszawa Praga-Południe - przeciwwskazania do zabiegu

  • nadwrażliwość na disulfiram
  • stan nietrzeźwości lub wcześniejsze (24 – 48h) spożycie alkoholu
  • niewydolność obwodowa krążenia
  • niewydolność serca, zawał serca
  • niedokrwienna choroba
  • zapalenie nerwu wzrokowego
  • próby samobójcze i zaburzenia psychiczne
  Esperal wszywka alkoholowa

  Alkoholizm to choroba, która dotyka coraz większą liczbę osób. W Polsce każdego roku zgłasza się do lekarzy coraz więcej osób z problemem uzależnienia od alkoholu. Niestety, wiele z nich nie zdaje sobie sprawy z tego, że alkoholizm to choroba, która wymaga profesjonalnego leczenia. Alkater terenie na Pragi-Południe w Warszawie oferuje kompleksowe leczenie alkoholizmu, w tym terapię psychologiczną i farmakologiczną, a także wszywkę antyalkoholową Esperal

  Esperal Praga-Południe Warszawa

  Esperal to lek, który stosuje się w leczeniu alkoholizmu. Preparat działa na organizm tak, że po spożyciu alkoholu występują nieprzyjemne objawy, takie jak mdłości, wymioty, bóle głowy czy osłabienie. Dzięki temu alkohol staje się dla pacjenta mniej atrakcyjny, co z kolei zmniejsza ryzyko nawrotu choroby.

  Esperal stosuje się w postaci tabletek, które należy przyjmować codziennie przez okres kilku miesięcy. Lek działa systemowo, przez co skutecznie redukuje objawy uzależnienia od alkoholu. W przypadku leczenia Esperalem niezbędne jest także regularne uczestniczenie w terapii psychologicznej, która pomoże pacjentowi zmienić swoje zachowania i nawyki związane z alkoholizmem.

  Esperal to lek, który wymaga indywidualnego podejścia do każdego pacjenta. Przed rozpoczęciem leczenia konieczne jest wykonanie badań krwi i ocena stanu zdrowia pacjenta. Esperal ma także pewne przeciwwskazania do stosowania, w tym choroby wątroby, choroby serca, nadciśnienie tętnicze, alergie na składniki leku oraz ciąża i okres karmienia piersią. Przed rozpoczęciem leczenia konieczne jest także skonsultowanie się z lekarzem specjalistą. Więcej informacji na stronie Esperal Warszawa.

  Wszywka antyalkoholowa Praga-Południe Warszawa – skuteczna alternatywa dla tabletek

  Firma Alkater to renomowana firma, która specjalizuje się w aplikacji wszywek antyalkoholowych Esperal. Wszywki antyalkoholowe to alternatywa dla tabletek, które umożliwiają stałą obecność leku w organizmie pacjenta. Dzięki temu redukuje się ryzyko związanego z niewłaściwym stosowaniem tabletek, co może wpłynąć negatywnie na proces leczenia.

  Wszywki antyalkoholowe to alternatywna forma stosowania Esperalu, która polega na umieszczeniu w organizmie pacjenta implantu z tym lekiem. Dzięki temu Esperal działa systemowo przez długi czas, a objawy uzależnienia od alkoholu są skutecznie redukowane. Wszywki antyalkoholowe są szczególnie polecane pacjentom, którzy mają problemy z regularnym przyjmowaniem tabletek lub zapominają o ich zażyciu.

  Wszywka antyalkoholowa  Praga-Południe – jak przebiega zabieg?

  Zabieg wszywki antyalkoholowej polega na umieszczeniu w ciele pacjenta implantu z lekiem Esperal. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym i trwa zaledwie kilka minut. Wszywka umieszczana jest w tkance podskórnej, zwykle w okolicy łopatki lub biodra. Pacjent może wrócić do domu bezpośrednio po zabiegu, ale przez kilka dni po nim konieczne jest stosowanie odpowiednich środków przeciwbólowych i unikanie nadmiernego wysiłku fizycznego.

  Wszywki antyalkoholowe są przeznaczone dla pacjentów, którzy borykają się z problemem alkoholizmu i mają problemy z regularnym stosowaniem tabletek Esperalu. Wszywki antyalkoholowe są szczególnie polecane osobom, które mają tendencję do powrotu do picia alkoholu po kilku dniach od odstawienia leku. Dzięki stałej obecności leku w organizmie, pacjenci mają większą szansę na skuteczne wyleczenie się z choroby. 

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące zaszycia alkoholowego i Esperalu na Pradze-Południe

  Tych, którzy zdecydują się na wszywkę alkoholową, zapewne interesuje, jak długo trwa zabieg wszycia esperalu. Cała procedura trwa około 30 minut i przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym.
  Jeśli chodzi o esperal, działanie tego leku polega na zniechęceniu osoby uzależnionej do spożycia alkoholu. Dzieje się tak na skutek nieprzyjemnej reakcji organizmu, która występuje już po ok. 10 minutach po złamaniu postanowienia dotyczącego abstynencji. To, jak działa esperal, powoduje, że tego typu terapię nazywa się awersyjną, czyli odstraszającą.