Esperal Mokotów Warszawa – wszywka antyalkoholowa

Skontaktuj się z nami o każdej porze (całodobowo) ws. wszywania Esperalu na Mokotowie:

  Esperal Mokotów

  Nasi lekarze przeprowadzający zabieg zaszycia Esperalu w Mokotowie

  Teresa Bogdanow

  Teresa Bogdanow

  Skończyła liceum medyczne pięcioletnie na ul. Ciołka nr 1. Pracę rozpoczęła w 1981 roku w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul Sobieskiego 1/9 w Warszawie. Od 88 roku do 94 czerwca była oddziałową na oddziale leczenia uzależnień. Od 90 roku zajmuje się detoksami w domu pacjenta. W 2006 roku założyła firmę Alkater, której jest właścicielem i która działa do dziś.

  mgr Weronika Hankowska

  mgr Weronika Hankowska

  Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.  Odbyła wolontariat na oddziale położniczym i w poradni laktacyjnej Szpitala św. Zofii w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków kobiet.

  Autor

  dr Daniel Myśliński

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik programu "Erasmus", który spędził czas na studiach na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania) oraz odbył trzymiesięczny staż na oddziale chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii w szpitalu uniwersyteckim imienia Carlosa Haya w Maladze (Hiszpania). Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii naczyniowej i posiada szkolenia z zakresu diagnostyki naczyń krwionośnych za pomocą ultrasonografii z zastosowaniem dopplera. W Alkater przeprowadza detoks oraz zajmuje się wszywaniem Esperalu.W wolnym czasie dr Myśliński chętnie wyjeżdża w góry, aby uprawiać ulubiony sport - narciarstwo

  Ratownik medyczny Marcin Błaszczyk

  Marcin Błaszczyk

  Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Obecnie pracuje jako ratownik pogotowia ratunkowego. W zespole Alkater pełni rolę ratownika medycznego.

  Serdecznie polecam! Bardzo kompetentny zespół. Fachowe i profesjonalne podejście do pacjentka.
  Marta Makos
  Marta Makos
  2022-02-18
  Bardzo dobry kontakt i szybka pomóc nie za miliony.
  Ula Krasnoludek
  Ula Krasnoludek
  2022-01-30
  Bardzo dobry kontakt i sprawne leczenie. Polecam!
  Weronika Hankowska
  Weronika Hankowska
  2021-09-08
  Polecam z całego serca! Cały zespół jest niezwykle kompetentny i pomocny. Działają na korzyść pacjenta nawet w kwestii terminów.
  Paulina Błaszczak
  Paulina Błaszczak
  2021-08-24
  fachowo i profesjonalnie
  Maria Żukowska
  Maria Żukowska
  2020-09-28
  Bardzo profesjonalna pomoc. Mój brat walczył z uzależnieniem od lat. Już trafiliśmy nadzieję aż trafiliśmy na tą firmę. Podchodzą do pacjenta indywidualnie. Nie wrzucają wszystkich do jednego worka. Polecam.
  hubert Hanuwka
  hubert Hanuwka
  2020-02-02
  Pełen profesjonalizm.
  Patryk Hankowski
  Patryk Hankowski
  2019-05-12
  Specjaliści w dziedzinie uzależnień

  Wszycie Esperalu Warszawa Mokotów - przeciwwskazania do zabiegu

  • nadwrażliwość na disulfiram
  • stan nietrzeźwości lub wcześniejsze (24 – 48h) spożycie alkoholu
  • niewydolność obwodowa krążenia
  • niewydolność serca, zawał serca
  • niedokrwienna choroba
  • zapalenie nerwu wzrokowego
  • próby samobójcze i zaburzenia psychiczne
  Esperal wszywka alkoholowa

  Esperal to handlowa nazwa dla disulfiramu – leku stosowanego w leczeniu alkoholizmu. Esperal jest inhibitorem enzymu dehydrogenazy aldehydowej, który pomaga w utrzymaniu abstynencji alkoholowej poprzez powodowanie negatywnych skutków po spożyciu alkoholu.

  Gdy pacjent przyjmuje Esperal i pije alkohol, powstający w organizmie acetaldehyd powoduje szereg nieprzyjemnych objawów, takich jak: nudności, wymioty, ból głowy, zawroty głowy, zaczerwienienie skóry, wzrost ciśnienia krwi itp. Te objawy mają na celu zapobieganie spożywaniu alkoholu poprzez stworzenie silnego warunkowego odruchu aversyjnego wobec picia. Esperal jest stosowany jako uzupełnienie terapii behawioralnej i psychologicznej dla osób z chorobą alkoholową. Wymaga regularnego stosowania przez pacjenta oraz ścisłego monitorowania przez lekarza.

  Esperal Mokotów Warszawa

  Jednym z leków stosowanych w leczeniu alkoholizmu jest Esperal, który jest inhibitorem enzymu dehydrogenazy aldehydowej. Działanie tego leku polega na wywołaniu negatywnych objawów, takich jak nudności, wymioty czy bóle głowy po spożyciu alkoholu, co powoduje u pacjenta silny warunkowy odruch aversyjny wobec picia.

  Firma Alkater oferuje pacjentom z dzielnicy Mokotów w Warszawie możliwość wszycia Esperalu. Procedura polega na wszyciu małych tabletek pod skórę, co zapewnia stałe uwalnianie leku przez okres od 6 do 12 miesięcy. Taka forma leczenia jest skuteczna dla pacjentów, którzy nie są w stanie lub nie chcą przyjmować leku regularnie w formie tabletek.

  Wszycie Esperalu powinno być przeprowadzane tylko przez wykwalifikowanych specjalistów. Firma Alkater zapewnia profesjonalne podejście i doświadczony personel, który zapewnia bezpieczną i skuteczną procedurę.  Jeśli jesteś z dzielnicy Mokotów w Warszawie i szukasz skutecznego sposobu leczenia alkoholizmu, firma Alkater może Ci pomóc. Znajdziesz u nas wykwalifikowanych specjalistów, którzy przeprowadzą wszczepienie Esperalu w bezpieczny i profesjonalny sposób, zapewniając skuteczne leczenie.

  Wszywka antyalkoholowa Mokotów Warszawa

  Wszywka antyalkoholowa to inaczej wszczepienie disulfiramu pod skórę, który jest lekiem stosowanym w terapii uzależnienia od alkoholu. Disulfiram jest inhibitorem enzymu dehydrogenazy aldehydowej, który powoduje, że po spożyciu alkoholu, organizm produkuje duże ilości toksycznego acetaldehydu. Ten z kolei powoduje nieprzyjemne i czasem bardzo niebezpieczne objawy, takie jak gorączka, nudności, wymioty, wysypka, duszności czy skurcze mięśni. Pacjenci, którzy przyjmują disulfiram i spożyją alkohol, odczuwają te objawy i są w stanie skojarzyć je z piciem alkoholu, co ma na celu zniechęcanie ich do dalszego picia.

  Wszywka antyalkoholowa to forma leczenia uzależnienia od alkoholu, która polega na wszczepieniu małych tabletek z disulfiramem pod skórę. Lek jest stopniowo uwalniany przez okres od kilku do kilkunastu miesięcy, co zapewnia długotrwałe działanie. Taka forma terapii ma wiele zalet, ponieważ pacjenci nie muszą regularnie przyjmować leku, a jednocześnie są chronieni przed negatywnymi skutkami spożycia alkoholu.

  Wszywka antyalkoholowa jest stosowana tylko u pacjentów, którzy świadomie decydują się na taką formę leczenia i są pod stałą kontrolą specjalisty. W przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów, pacjent powinien natychmiast skontaktować się z lekarzem lub specjalistą, który przeprowadził zabieg wszczepienia disulfiramu.

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące zaszycia alkoholowego na Mokotowie i Esperalu

  Tych, którzy zdecydują się na wszywkę alkoholową, zapewne interesuje, jak długo trwa zabieg wszycia esperalu. Cała procedura trwa około 30 minut i przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym.
  Jeśli chodzi o esperal, działanie tego leku polega na zniechęceniu osoby uzależnionej do spożycia alkoholu. Dzieje się tak na skutek nieprzyjemnej reakcji organizmu, która występuje już po ok. 10 minutach po złamaniu postanowienia dotyczącego abstynencji. To, jak działa esperal, powoduje, że tego typu terapię nazywa się awersyjną, czyli odstraszającą.