Wszywka esperal z dojazdem do domu pacjenta w Piastowie
Esperal, jak unikatowe narzędzie w walce z alkoholizmem, wybija się na scenie terapeutycznej, a jego aplikacja stanowi delikatny taniec pomiędzy indywidualnymi potrzebami pacjenta a wyjątkowymi okolicznościami ich uzależnienia. Skuteczność Esperalu ujawnia się szczególnie w obliczu silnej motywacji pacjenta do zakończenia piciu alkoholu, co sprawia, że przyjęcie tego leku staje się świadomą decyzją i zaangażowaniem w proces terapeutyczny.
Dla tych, którzy zaznaczyli swoją historię nadużywania alkoholu wieloma nieudanymi próbami wyjścia z nałogu, Esperal kroczy jako partner w trwałej abstynencji. Jego rola jako elementu kompleksowego planu leczenia uzależnienia od alkoholu nabiera głębi, zwłaszcza w symbiozie z terapią psychologiczną i wsparciem społecznym, co zwiększa szanse na trwały sukces.
Mechanizm działania Esperalu, wywołującego nieprzyjemne skutki uboczne w przypadku spożycia alkoholu, jest jak ostrze ostrzegawcze, gotowe wspiąć się w obronie tych, którzy są gotowi zrezygnować z picia. Jednak decyzja o zastosowaniu Esperalu powinna być owocem indywidualnej oceny lekarza, który z pasją przeprowadzi szczegółowe badania, oceni stan zdrowia pacjenta i uwzględni ewentualne przeciwwskazania.
Esperal staje się nie tylko wsparciem dla osób rozważających terapię psychologiczną, ale także solidnym oparciem farmakologicznym dla tych, którzy pragną skuteczniej zmierzyć się z pragnieniem alkoholu. To nie tylko lek, to również wachlarz możliwości, gdzie decyzje terapeutyczne tkwią w precyzji podejścia do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.
Skontaktuj się z nami o każdej porze ws. wszywania Esperalu w Piastowie
Nasi lekarze przeprowadzający zabieg zaszycia Esperalu w Piastowie
Teresa Bogdanow
Skończyła liceum medyczne pięcioletnie na ul. Ciołka nr 1. Pracę rozpoczęła w 1981 roku w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul Sobieskiego 1/9 w Warszawie. Od 88 roku do 94 czerwca była oddziałową na oddziale leczenia uzależnień. Od 90 roku zajmuje się detoksami w domu pacjenta. W 2006 roku założyła firmę Alkater, której jest właścicielem i która działa do dziś.
mgr Weronika Hankowska
Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego. Odbyła wolontariat na oddziale położniczym i w poradni laktacyjnej Szpitala św. Zofii w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków kobiet.
dr Daniel Myśliński
Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik programu "Erasmus", który spędził czas na studiach na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania) oraz odbył trzymiesięczny staż na oddziale chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii w szpitalu uniwersyteckim imienia Carlosa Haya w Maladze (Hiszpania). Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii naczyniowej i posiada szkolenia z zakresu diagnostyki naczyń krwionośnych za pomocą ultrasonografii z zastosowaniem dopplera. W Alkater przeprowadza detoks oraz zajmuje się wszywaniem Esperalu.W wolnym czasie dr Myśliński chętnie wyjeżdża w góry, aby uprawiać ulubiony sport - narciarstwo
Marcin Błaszczyk
Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Obecnie pracuje jako ratownik pogotowia ratunkowego. W zespole Alkater pełni rolę ratownika medycznego.
Wszywka alkoholowa Piastów - przeciwwskazania do zabiegu
- nadwrażliwość na disulfiram
- stan nietrzeźwości lub wcześniejsze (24 – 48h) spożycie alkoholu
- niewydolność obwodowa krążenia
- niewydolność serca, zawał serca
- niedokrwienna choroba
- zapalenie nerwu wzrokowego
- próby samobójcze i zaburzenia psychiczne