Wszywka esperal z dojazdem do domu pacjenta w Zielonce
Wsparcie leczenia choroby alkoholowej wszywką stanowi niezwykłą szansę na wyjście zwycięsko z walki z alkoholizmem. Wyjątkowa technologia wszywki wprowadza do organizmu substancję, która nie tylko blokuje działanie alkoholu na długi okres czasu, ale także eliminuje potrzebę regularnego stosowania leków czy innych form terapii. To jakby magiczny strażnik, który skutecznie łagodzi pragnienie alkoholu, szczególnie pomocny dla tych, którzy odczuwają silne impulsy do sięgania po kieliszek. Wszywka działa bezpośrednio, omijając układ pokarmowy, co skutkuje minimalizacją potencjalnych skutków ubocznych oraz wpływu na inne organy.
Zmniejszenie ilości spożywanego alkoholu nie tylko wpływa korzystnie na stabilizację nastroju, co jest kluczowe dla osób z problemami psychicznymi związanymi z nadużywaniem alkoholu, ale również stanowi ochronę przed uszkodzeniem wątroby czy problemami z układem krążenia. To nie tylko element skomplikowanego planu leczenia uzależnień, lecz także wsparcie procesu terapeutycznego, redukując ryzyko powrotu do starego schematu życia.
Dla tych, którzy nie tolerują innych form leków antyalkoholowych, wszywka staje się bezpieczną alternatywą. Jej efekty, widoczne i trwałe, stają się motorem napędowym dla tych, którzy poszukują trwałej zmiany w stylu życia i podejściu do spożywania alkoholu. To nie tylko krok w stronę zdrowia fizycznego, ale również umysłowego, kreujący szansę na nowy rozdział życiowej historii.
Skontaktuj się z nami o każdej porze ws. wszywania Esperalu w Zielonce:

Nasi lekarze przeprowadzający zabieg zaszycia Esperalu w Zielonce

Teresa Bogdanow
Skończyła liceum medyczne pięcioletnie na ul. Ciołka nr 1. Pracę rozpoczęła w 1981 roku w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul Sobieskiego 1/9 w Warszawie. Od 88 roku do 94 czerwca była oddziałową na oddziale leczenia uzależnień. Od 90 roku zajmuje się detoksami w domu pacjenta. W 2006 roku założyła firmę Alkater, której jest właścicielem i która działa do dziś.

mgr Weronika Hankowska
Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego. Odbyła wolontariat na oddziale położniczym i w poradni laktacyjnej Szpitala św. Zofii w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków kobiet.

dr Daniel Myśliński
Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik programu "Erasmus", który spędził czas na studiach na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania) oraz odbył trzymiesięczny staż na oddziale chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii w szpitalu uniwersyteckim imienia Carlosa Haya w Maladze (Hiszpania). Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii naczyniowej i posiada szkolenia z zakresu diagnostyki naczyń krwionośnych za pomocą ultrasonografii z zastosowaniem dopplera. W Alkater przeprowadza detoks oraz zajmuje się wszywaniem Esperalu.W wolnym czasie dr Myśliński chętnie wyjeżdża w góry, aby uprawiać ulubiony sport - narciarstwo

Marcin Błaszczyk
Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Obecnie pracuje jako ratownik pogotowia ratunkowego. W zespole Alkater pełni rolę ratownika medycznego.
Serdecznie polecam! Bardzo kompetentny zespół. Fachowe i profesjonalne podejście do pacjentka. Marta Makos2022-02-18 Bardzo dobry kontakt i szybka pomóc nie za miliony. Ula Krasnoludek2022-01-30 Bardzo dobry kontakt i sprawne leczenie. Polecam! Weronika Hankowska2021-09-08 Polecam z całego serca! Cały zespół jest niezwykle kompetentny i pomocny. Działają na korzyść pacjenta nawet w kwestii terminów. Paulina Błaszczak2021-08-24 fachowo i profesjonalnie Maria Żukowska2020-09-28 Bardzo profesjonalna pomoc. Mój brat walczył z uzależnieniem od lat. Już trafiliśmy nadzieję aż trafiliśmy na tą firmę. Podchodzą do pacjenta indywidualnie. Nie wrzucają wszystkich do jednego worka. Polecam. hubert Hanuwka2020-02-02 Pełen profesjonalizm. Patryk Hankowski2019-05-12
Wszywka alkoholowa Zielonka - przeciwwskazania do zabiegu
- nadwrażliwość na disulfiram
- stan nietrzeźwości lub wcześniejsze (24 – 48h) spożycie alkoholu
- niewydolność obwodowa krążenia
- niewydolność serca, zawał serca
- niedokrwienna choroba
- zapalenie nerwu wzrokowego
- próby samobójcze i zaburzenia psychiczne
