Esperal Zielonka

Wszywka esperal z dojazdem do domu pacjenta w Zielonce

Wsparcie leczenia choroby alkoholowej wszywką stanowi niezwykłą szansę na wyjście zwycięsko z walki z alkoholizmem. Wyjątkowa technologia wszywki wprowadza do organizmu substancję, która nie tylko blokuje działanie alkoholu na długi okres czasu, ale także eliminuje potrzebę regularnego stosowania leków czy innych form terapii. To jakby magiczny strażnik, który skutecznie łagodzi pragnienie alkoholu, szczególnie pomocny dla tych, którzy odczuwają silne impulsy do sięgania po kieliszek. Wszywka działa bezpośrednio, omijając układ pokarmowy, co skutkuje minimalizacją potencjalnych skutków ubocznych oraz wpływu na inne organy.

Zmniejszenie ilości spożywanego alkoholu nie tylko wpływa korzystnie na stabilizację nastroju, co jest kluczowe dla osób z problemami psychicznymi związanymi z nadużywaniem alkoholu, ale również stanowi ochronę przed uszkodzeniem wątroby czy problemami z układem krążenia. To nie tylko element skomplikowanego planu leczenia uzależnień, lecz także wsparcie procesu terapeutycznego, redukując ryzyko powrotu do starego schematu życia.

Dla tych, którzy nie tolerują innych form leków antyalkoholowych, wszywka staje się bezpieczną alternatywą. Jej efekty, widoczne i trwałe, stają się motorem napędowym dla tych, którzy poszukują trwałej zmiany w stylu życia i podejściu do spożywania alkoholu. To nie tylko krok w stronę zdrowia fizycznego, ale również umysłowego, kreujący szansę na nowy rozdział życiowej historii.

Skontaktuj się z nami o każdej porze ws. wszywania Esperalu w Zielonce:

  Esperal Mokotów

  Nasi lekarze przeprowadzający zabieg zaszycia Esperalu w Zielonce

  Teresa Bogdanow

  Teresa Bogdanow

  Skończyła liceum medyczne pięcioletnie na ul. Ciołka nr 1. Pracę rozpoczęła w 1981 roku w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul Sobieskiego 1/9 w Warszawie. Od 88 roku do 94 czerwca była oddziałową na oddziale leczenia uzależnień. Od 90 roku zajmuje się detoksami w domu pacjenta. W 2006 roku założyła firmę Alkater, której jest właścicielem i która działa do dziś.

  mgr Weronika Hankowska

  mgr Weronika Hankowska

  Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.  Odbyła wolontariat na oddziale położniczym i w poradni laktacyjnej Szpitala św. Zofii w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków kobiet.

  Autor

  dr Daniel Myśliński

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik programu "Erasmus", który spędził czas na studiach na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania) oraz odbył trzymiesięczny staż na oddziale chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii w szpitalu uniwersyteckim imienia Carlosa Haya w Maladze (Hiszpania). Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii naczyniowej i posiada szkolenia z zakresu diagnostyki naczyń krwionośnych za pomocą ultrasonografii z zastosowaniem dopplera. W Alkater przeprowadza detoks oraz zajmuje się wszywaniem Esperalu.W wolnym czasie dr Myśliński chętnie wyjeżdża w góry, aby uprawiać ulubiony sport - narciarstwo

  Ratownik medyczny Marcin Błaszczyk

  Marcin Błaszczyk

  Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Obecnie pracuje jako ratownik pogotowia ratunkowego. W zespole Alkater pełni rolę ratownika medycznego.

  Serdecznie polecam! Bardzo kompetentny zespół. Fachowe i profesjonalne podejście do pacjentka.
  Marta Makos
  Marta Makos
  2022-02-18
  Bardzo dobry kontakt i szybka pomóc nie za miliony.
  Ula Krasnoludek
  Ula Krasnoludek
  2022-01-30
  Bardzo dobry kontakt i sprawne leczenie. Polecam!
  Weronika Hankowska
  Weronika Hankowska
  2021-09-08
  Polecam z całego serca! Cały zespół jest niezwykle kompetentny i pomocny. Działają na korzyść pacjenta nawet w kwestii terminów.
  Paulina Błaszczak
  Paulina Błaszczak
  2021-08-24
  fachowo i profesjonalnie
  Maria Żukowska
  Maria Żukowska
  2020-09-28
  Bardzo profesjonalna pomoc. Mój brat walczył z uzależnieniem od lat. Już trafiliśmy nadzieję aż trafiliśmy na tą firmę. Podchodzą do pacjenta indywidualnie. Nie wrzucają wszystkich do jednego worka. Polecam.
  hubert Hanuwka
  hubert Hanuwka
  2020-02-02
  Pełen profesjonalizm.
  Patryk Hankowski
  Patryk Hankowski
  2019-05-12
  Specjaliści w dziedzinie uzależnień

  Wszywka alkoholowa Zielonka - przeciwwskazania do zabiegu

  • nadwrażliwość na disulfiram
  • stan nietrzeźwości lub wcześniejsze (24 – 48h) spożycie alkoholu
  • niewydolność obwodowa krążenia
  • niewydolność serca, zawał serca
  • niedokrwienna choroba
  • zapalenie nerwu wzrokowego
  • próby samobójcze i zaburzenia psychiczne
  Esperal wszywka alkoholowa