Detoks alkoholowy Ursus Warszawa – odtrucia alkoholowe i narkotykowe

Skontaktuj się z nami o każdej porze (całodobowo) ws. detoksu alkoholowego i narkotykowego na Ursusie:

  Detoks, odtruwanie Warszawa

  Nasi lekarze przeprowadzający detoks alkoholowy i narkotykowy na Ursusie w Warszawie

  Teresa Bogdanow

  Teresa Bogdanow

  Skończyła liceum medyczne pięcioletnie na ul. Ciołka nr 1. Pracę rozpoczęła w 1981 roku w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na ul Sobieskiego 1/9 w Warszawie. Od 88 roku do 94 czerwca była oddziałową na oddziale leczenia uzależnień. Od 90 roku zajmuje się detoksami w domu pacjenta. W 2006 roku założyła firmę Alkater, której jest właścicielem i która działa do dziś.

  mgr Weronika Hankowska

  mgr Weronika Hankowska

  Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.  Odbyła wolontariat na oddziale położniczym i w poradni laktacyjnej Szpitala św. Zofii w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków kobiet, w tym także przeprowadzaniem detoksu i odtruwania alkoholowego lub narkotykowego.

  Autor

  dr Daniel Myśliński

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik programu "Erasmus", który spędził czas na studiach na Uniwersytecie w Murcji (Hiszpania) oraz odbył trzymiesięczny staż na oddziale chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii w szpitalu uniwersyteckim imienia Carlosa Haya w Maladze (Hiszpania). Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii naczyniowej i posiada szkolenia z zakresu diagnostyki naczyń krwionośnych za pomocą ultrasonografii z zastosowaniem dopplera. W Alkater przeprowadza detoks oraz zajmuje się wszywaniem Esperalu.W wolnym czasie dr Myśliński chętnie wyjeżdża w góry, aby uprawiać ulubiony sport - narciarstwo

  Ratownik medyczny Marcin Błaszczyk

  Marcin Błaszczyk

  Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Obecnie pracuje jako ratownik pogotowia ratunkowego. W zespole Alkater pełni rolę ratownika medycznego.

  Serdecznie polecam! Bardzo kompetentny zespół. Fachowe i profesjonalne podejście do pacjentka.
  Marta Makos
  Marta Makos
  2022-02-18
  Bardzo dobry kontakt i szybka pomóc nie za miliony.
  Ula Krasnoludek
  Ula Krasnoludek
  2022-01-30
  Bardzo dobry kontakt i sprawne leczenie. Polecam!
  Weronika Hankowska
  Weronika Hankowska
  2021-09-08
  Polecam z całego serca! Cały zespół jest niezwykle kompetentny i pomocny. Działają na korzyść pacjenta nawet w kwestii terminów.
  Paulina Błaszczak
  Paulina Błaszczak
  2021-08-24
  fachowo i profesjonalnie
  Maria Żukowska
  Maria Żukowska
  2020-09-28
  Bardzo profesjonalna pomoc. Mój brat walczył z uzależnieniem od lat. Już trafiliśmy nadzieję aż trafiliśmy na tą firmę. Podchodzą do pacjenta indywidualnie. Nie wrzucają wszystkich do jednego worka. Polecam.
  hubert Hanuwka
  hubert Hanuwka
  2020-02-02
  Pełen profesjonalizm.
  Patryk Hankowski
  Patryk Hankowski
  2019-05-12

  Dlaczego warto skorzystać z detoksu-odtruwania Ursus z Alkater?

  Firma Alkater to specjaliści w zakresie detoksu i odtruwania z alkoholu i narkotyków w Warszawie. Oferujemy kompleksową opiekę medyczną i psychologiczną, aby pomóc naszym pacjentom powrócić do zdrowia i normalnego funkcjonowania. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców dzielnicy Ursus w Warszawie, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy w walce z uzależnieniem.

  W Alkater wiemy, że odtrucie z alkoholu i narkotyków to nie łatwe wyzwanie. Wymaga ono specjalistycznej opieki lekarskiej oraz psychologicznej, aby zapewnić pacjentowi skuteczną pomoc i wsparcie. Dlatego też w naszej klinice zatrudniamy tylko doświadczonych specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami z uzależnieniem.

  Nasze usługi obejmują kompleksowe odtrucie z alkoholu i narkotyków, psychoterapię indywidualną i grupową, wsparcie dietetyczne oraz pełną opiekę medyczną podczas pobytu w naszej klinice. Dzięki naszym skutecznym metodom detoksu, naszym pacjentom udaje się szybko i skutecznie pozbyć się uzależnienia i powrócić do zdrowia.

  Odtruwanie z narkotyków i alkoholu Ursus Warszawa

  Jako eksperci w dziedzinie odtrucia z alkoholu i narkotyków, oferujemy naszym pacjentom opiekę lekarską na najwyższym poziomie. Nasz personel medyczny składa się z doświadczonych lekarzy i pielęgniarek, którzy zapewniają pacjentom bezpieczne i skuteczne odtrucie z alkoholu i narkotyków. Nasze metody detoksu są dobrze przetestowane i dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

  W Alkater kładziemy także duży nacisk na pomoc psychologiczną po odtruciu z alkoholu i narkotyków. W naszej klinice oferujemy psychoterapię indywidualną oraz grupową, aby pomóc pacjentom w radzeniu sobie z emocjami i wyzwaniami, jakie stoją przed nimi po odtruciu. Zapewniamy także wsparcie dietetyczne, ponieważ zdrowe odżywianie jest kluczowe dla zdrowia fizycznego i psychicznego pacjenta.

  W Alkater wiemy, że proces odtrucia z alkoholu i narkotyków jest trudnym i wrażliwym doświadczeniem. Dlatego też zapewniamy naszym pacjentom pełną prywatność i dyskrecję podczas zabiegów. Zapewniamy także komfortowe warunki i miejsce detoksu na, aby nasi pacjenci czuli się swobodnie i bezpiecznie podczas procesu detoksu.

  Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców dzielnicy Ursus w Warszawie, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy w walce z uzależnieniem. Jesteśmy zawsze gotowi, aby pomóc naszym pacjentom w powrocie do zdrowia i normalnego życia. Nasze usługi detoksu i odtruwania z alkoholu i narkotyków są skuteczne, bezpieczne i profesjonalne, a nasi specjaliści są zawsze gotowi, aby udzielić pomocy i wsparcia w każdej sytuacji.

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców dzielnicy Ursus w Warszawie, którzy borykają się z problemem uzależnienia, do skorzystania z naszych usług detoksu i odtruwania z alkoholu i narkotyków. W Alkater zapewniamy skuteczną i profesjonalną pomoc medyczną oraz psychologiczną, aby pomóc naszym pacjentom w powrocie do zdrowia i normalnego życia.

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące detoksu alkoholowego i narkotykowego na Ursusie w Warszawie

  Pierwsza nasuwająca się odpowiedź na pytanie: co to jest detoks organizmu to: odtruwanie. I rzeczywiście detoks to proces odtruwania organizmu z toksyn, powstałych na skutek spożywania substancji psychoaktywnych połączony z uzupełnieniem niedoborów witamin i mikroelementów oraz pomocą w poradzeniu sobie ze skutkami odstawienia środka uzależniającego. W takiej kwestii jak detoksykacja organizmu, Warszawa jest miastem, w którym można znaleźć specjalistów dysponujących wiedzą niezbędną do prawidłowego przeprowadzenia tej procedury.
  Pierwszym etapem detoksu jest diagnostyka, na którą składają się badania krwi oraz testy medyczne, określające m.in. poziom obecnych w organizmie substancji toksycznych. Następnie wdraża się środki farmakologiczne, których celem jest usunięcie toksyn z organizmu, nawodnienie oraz zniwelowanie negatywnych skutków zespołu abstynenckiego m.in. przez podanie leków uspokajających czy nasennych. Jeśli chodzi o detoks alkoholowy, Warszawa jest miejscem, w którym chorzy mogą rozpocząć walkę o odzyskanie trzeźwości pod okiem ekspertów od lat zajmujących się tym tematem.
  Na to, jak długo trwa zabieg detoksu, ma wpływ wiele czynników, takich jak poziom obecnych w organizmie toksyn, ogólny stan pacjenta i obecność innych chorób, czy też to, od jak dawna dana osoba jest uzależniona. Przyjmuje się, że detoks trwa od 7 do 10 dni, jednak za każdym razem okres ten jest ustalany indywidualnie.
  Odtruwanie organizmu jest zabiegiem medycznym, dlatego ważne jest, kto wykonuje detoks. Nad całą procedurą powinien czuwać wykwalifikowany zespół specjalistów, składający się z mających doświadczenie w tego typu zabiegach lekarzy oraz pielęgniarek. Idealna sytuacja to taka, jeśli po odtruciu pacjent dostanie wsparcie i informacje na temat tego, co po detoksie, jak dalej radzić sobie z problemem uzależnienia.
  Wiele osób może zadać sobie pytanie: co po detoksie alkoholowym? Warto wiedzieć, że detoks nie rozwiąże problemu alkoholizmu, tylko na chwilę przywróci choremu siły i dobre samopoczucie. Kolejnym krokiem do wyjścia z nałogu powinno być podjęcie terapii w specjalistycznym ośrodku zajmującym się leczeniem uzależnień.